Wybrane filtry

Opony Michelin Energy Saver

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony letnie Michelin Energy Saver

Zakup opon letnich powinien być poprzedzony sprawdzeniem wszystkich czynników, które decydują o kupnie danego konkretnie modelu. Opony takie powinny odpowiadać nie tylko kierowcy, czyli jego stylowi jazdy, potrzebom jakościowym oraz wizualnym, ale również powinny być dostosowane do warunków, w których mają być użytkowane przez większość czasu. Jeśli potrzebujemy opon do codziennej jazdy po mieście dom - praca - dom, to najlepszym rozwiązaniem będzie kupno opon o prostej, przeciętnej budowie o jak najniższych oporach toczenia. Wpłynie to nie tylko na komfort jazdy poprzez obniżenie hałasu w kabinie i na zewnątrz, ale również znacznie wydłuży żywotność opon, co spowoduje, że będzie można cieszyć się nimi nie jeden sezon.

Jeśli jednak zamierzamy używać auta na dłuższe wycieczki za miasto powinniśmy zwrócić uwagę na modele o mocniejszej konstrukcji, odporne na uszkodzenia zewnętrzne. Drogi nieasfaltowe, szutry i teren mogą przynieść nieoczekiwane przeszkody, więc warto zabezpieczyć się zawczasu. Opony należy również odpowiednio dobrać pod względem rozmiaru. Ważne jest, aby wybrać rozmiar, polecany przez producenta. Jeśli nie mamy specyficznych preferencji, zmniejszy on tarcie opon, a co za tym idzie, spalanie paliwa.

Idealne opony do jazdy miejskiej

Michelin Energy Saver to opony letnie, stworzone z myślą o autach osobowych i minivanach. Michelin to lider na rynku oponiarskim, z ich fabryk wychodzą najlepsze modele pod względem zarówno jakościowym, jak i technologicznym. Opony wzięły udział w testach, w których otrzymały świetne oceny. Potwierdza to również popularność modelu i pozytywne opinie użytkowników.

Do produkcji opon użyto mieszanki gumowej i nowoczesnych właściwościach. Sprawia ona, że opony są lekkie, dzięki czemu auto prowadzi się łatwiej przy jednoczesnym użyciu mniejszej ilości paliwa. Jest to szczególny atut zwłaszcza w jeździe miejskiej, gdy stojąc w korkach zużywamy o wiele więcej nadprogramowej benzyny. Bez względu na niską wagę, opona jest wystarczająco wytrzymała, żeby poradzić sobie z przeszkodami na drodze.

Nowoczesne technologie - trwałość i niezawodność

Budowa opony Michelin Energy Saver sprawia, że opona ściera się równomiernie. Pozwala to na bezpieczną jazdę, gdyż guma nie traci swoich właściwości przez cały okres użytkowania. Opona świetnie radzi sobie na każdym rodzaju nawierzchni. Dodatkowo, w danym modelu udało się zredukować drogę hamowania aż o 3 metry w porównaniu do poprzednich generacji. Opona została stworzona przy użyciu nowoczesnej mieszanki gum z dodatkiem krzemionki. Zrezygnowano z dodatku sadzy, która używana była wcześniej. Wpływa to nie tylko na jakość prowadzenia pojazdu na oponach Michelin Energy Saver, ale również dba o ekologię. Zarazem produkcja, jak i sama opona spełnia wszelkie wymogi ekologiczne.

Cena Michelin Energy Saver

Michelin Energy Saver to opony z półki premium. Oznacza to, że trzeba na nie przeznaczyć niemałą kwotę. Jednak jest ona absolutnie uargumentowana, gdyż przy produkcji danego modelu użyto najnowocześniejszych rozwiązań, zapewniających kierowcy bezpieczną i niezapomnianą jazdę. Można je kupić zarówno stacjonarnie, jak i w sklepach online. To idealny wybór dla kierowców, którzy cenią sobie wygląd wizualny opony i jednocześnie potrzebują najlepszej możliwej jakości, dostępnej na rynku. Michelin jest największych oponiarskim producentem w Europie i cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie. Opony tej marki są wykorzystywane nawet przez kierowców Formuły 1. Kup Michelin Energy Saver, a sam przekonasz się, dlaczego.

Porównaj do 4 produktów:

38
Jeszcze 18 wyników
38
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry