Wybrane filtry

Opony Michelin Latitude Sport 3

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony letnie Michelin Latitude Sport 3

Zdaje się, że marki Michelin nikomu przedstawiać nie trzeba. Ta znana na całym świecie firma specjalizuje się w produkcji opon najwyższej klasy, tworzonych z najlepszej jakości materiałów i przy użyciu innowacyjnych technologii. Specjaliści Michelin dbają o to, aby ich wyroby były bezkonkurencyjne na rynku i aby wszyscy użytkownicy byli zadowoleni. Jeśli szukasz opony letniej do samochodu o większej mocy silnika, zwróć uwagę na Michelin Latitude Sport 3. To opona, przeznaczona do auto osobowych z napędem na 4 koła i pojazdów typu SUV. Opona posiada najlepsze właściwości, potrzebne tego rodzaju pojazdowi, sprawuje się świetnie na każdym rodzaju nawierzchni.

Asymetryczny wzór bieżnika

Opony Michelin Latitude Sport 3 zaprojektowane zostały na podstawie asymetrycznego wzoru bieżnika. Jest to najlepszy wybór w przypadku opon letnich, gdyż gwarantuje on nie tylko najwyższy stopień przyczepności, ale również dobrze oczyszcza oponę od brudu i wody. Rowki, zlokalizowane w centralnej części opony mają za zadanie odprowadzać wodę spod koła, a tym samym zapobiegać powstawaniu najbardziej uporczywego zjawiska, czyli aquaplaningu. Czynnik ten jest niezwykle ważny głównie z tego względu, że złe odprowadzanie wody może doprowadzić do poślizgu na mokrej nawierzchni.

Asymetryczne lamele, czyli nacięcia umieszczone są na całej powierzchni opony. Różnią się od siebie głębokością, szerokością, kątem nachylenia i gęstością. Takie rozwiązanie zostało użyte, aby zapewnić idealny stopień przyczepności samochodom o większej mocy silnika. Przyda się to zwłaszcza w przypadku szybkiej jazdy po innych rodzajach nawierzchni, niż droga asfaltowa. Opona została stworzona ze specjalnie dobranej mieszanki gum z dodatkiem krzemionki i elastomerów. Dzięki temu zachowuje ona swoje właściwości w każdych warunkach pogodowych. Nie nagrzewa się podczas szybkiej jazdy i, co za tym idzie, nie odkształca się. Opona jest dodatkowo wzmocniona specjalnie z myślą o użytkownikach większych aut, dla których została stworzona. Wzmocnione bloki i wytrzymała konstrukcja radzi sobie świetnie nie tylko z trudna pogodą, ale i z uszkodzeniami mechanicznymi.

Cena Michelin Latitude Sport 3

Michelin to wyroby z najwyższej półki, co oznacza, że ich cena jest dosyć wysoka. Różni się ona w zależności od rozmiaru i miejsca zakupu i wynosić może nawet do tysiąca złotych. Kup Michelin Latitude Sport 3 jeśli chcesz otrzymać gwarancję bezpieczeństwa i najwyższą jakość produktu.

Porównaj do 4 produktów:

77
Jeszcze 20 wyników
77
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry