Wybrane filtry

Opony Michelin CrossClimate +

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony Michelin CrossClimate+ – ogumienie, które przedłuża lato

Obecnie większość kierowców zwraca szczególną uwagę na stan techniczny swojego samochodu, ponieważ wiedzą, że stan techniczny odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy. Letnie, zimowe lub całoroczne opony samochodowe są jednym z elementów, który odgrywa znaczącą role w bezpieczeństwie ruchu drogowego. Jakościowe ogumienie od sprawdzonego producenta powinno zapewnić bardzo dobrą przyczepność na nawierzchni i krótką drogę hamowania. Ponadto ogumienie od wiodących producentów samochodowych minimalizuje negatywny wpływ na środowisko oraz zmniejsza użycie paliwa, co z pewnością cieszy każdego kierowcę.

Wymiana opon może wiązać się z niektórymi niedogodnościami dla kierowcy: dodatkowe wizyty w warsztacie samochodowym, poniesienie dodatkowych kosztów związanych z wymianą oraz przechowywaniem opon. Ostatnio również pogoda lubi zaskakiwać niestandardowymi temperaturami. Może się okazać, że kierowcy którzy wymienili opony zimowe na letnie, pewnego dnia zobaczą zaśnieżone drogi w kwietniu. Jednym z rozwiązań, który ułatwi życie kierowcom i pozbawi konieczności ciągłego sprawdzania prognozy pogody są opony wielosezonowe.

Opony Michelin CrossClimate+ są to opony letnie, które są adaptowane do jazdy w warunkach zimowych. Ogumienie CrossClimate+ charakteryzuje się m.in.:

  • zapewnieniem bezpieczeństwa jazdy na nawierzchni nagrzanej oraz zaśnieżonej
  • bardzo długim okresem eksploatacji
  • bardzo dobrą przyczepnością latem i zimą
  • zastosowaniem innowacyjnego składu mieszanki gumowej
  • mniejszym zużyciem paliwa

Opony Michelin CrossClimate+ – na każdą pogodę

Francuski producent Michelin twierdzi, że opony CrossClimate+ zachowują swoje charakterystyki przy temperaturze -30°C do + 40°C. Opony są oznakowane specjalnym symbolem (3PMSF, 3 Peaks Mountain Snow Flake), który oznacza, że kierowcy mogą jeździć na oponach CrossClimate+ przez cały rok.

Jeżeli nie jesteś pewien czy opony Michelin CrossClimate+ będą optymalnym rozwiązaniem dla ciebie, warto sprawdzić inne źródła informacji, jak fora, testy oraz rankingi. Kierowcy, którzy testowali CrossClimate+ podkreślają, że opony :

  • zapewniają bardzo dobrą kierowalność
  • zmniejszają użycie paliwa
  • zapewniają oszczędność czasu –kierowca nie musi odwiedzać warsztat samochodowy i czekać w kolejce, aby wymienić ogumienie
  • zapewniają bardzo cichą jazdę
  • dostępne są w wielu rozmiarach

Jeżeli nie jesteś pewien jaki rozmiar opony Michelin CrossClimate+ jest odpowiedni do twojego samochodu, sprawdź dokumentacje techniczną. Alternatywnym rozwiązaniem może być korzystanie z online konfiguratora lub kalkulatora opon samochodowych. Wprowadzając podstawowe dane dotyczące posiadanego środka transportu, konfigurator zaproponuje odpowiedni rozmiar opony CrossClimate+ .

Jeżeli zastanawiasz się nad sprawdzonym ogumieniem całorocznym, zaufaj oponom Michelin CrossClimate+, które spełnią twoje oczekiwania, zapewnią komfort oraz bezpieczeństwo jazdy w dowolnych warunkach pogodowych. Wybierz rozwiązanie sprawdzone i niezawodne od renomowanego producenta Michelin i ciesz się komfortową jazdą !

Porównaj do 4 produktów:

43
Jeszcze 20 wyników
43
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry