Wybrane filtry

Opony Michelin Alpin

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Marka


Sprzedawca

Konstrukcja

Opony zimowe Michelin Alpin – charakterystyka

Michelin Alpin to zimowe opony, przeznaczone do samochodów osobowych. Zostały stworzone z myślą o wymagających i świadomych kierowcach. Są to opony klasy premium, co oznacza, że sa to opony z najwyższej półki cenowej. Jednak za wysoką cene otrzymujemy produkt nawyższej osiągi, posiadający najwyższe osiągi z możliwych. W testach z porzednich lat opona uzyskiwała ocenę wzorową i plasowała się na najwyższych miejscach podium. Są to zdecydowanie opony niezawodne pod każdym względem.

Michelin – najwyższa jakość wykonania

Produkcja Michelin Alpin została oparta o najnowocześniejsze technologie. Kierunkowa rzeźba bieżnika jest odpowiedzialna za doskonałą przyczepność w trudnych warunkach zimowych. Opona świetnie radzi sobie w niskich teperaturach oraz na drogach pokrytych lodem. Dzięki specjalnie zaprojektowanej siatce rowków doskonale odprowadzają wodę, śnieg oraz błoto pośniegowe. Skutecznie chronią przed zjawiskiem aquaplaningu. Również znacznie skrócona została droga hamowania. Stało się to możliwe dzięki użyciu innowacyjnej technologii Full Active Tread, która ma za zadanie poprawić stabilność na każdego rodzaju nawierzchni. W związku z tym można powiedzieć, że opony są bardzo bezpieczne bez względu na warunki panujące na drodze.

Opona została zaprojektowana w taki sposób, żeby nacisk na całą powierzchnię opony był jednostajny. Dzięki temu rozwiązaniu charakteryzuje się dużym stopniem trwałości. Zużywa się ona wolno oraz równomiernie, co sprawia, że możemy cieszyć się świetnymi osiągami tego modelu dłużej i ich wysoka jakość pozostanie niezmienna przez cały okres użytkowania.

Innowacyjne technologie

Do produkcji opon użyto specjalnej mieszanki gum. Dzięki jej zastosowaniu opona jest lżejsza i wytrzymalsza. Dostosowuje się do temperatury, pozostaje sztywna przy niskich temperaturach, co również pozytywnie wpływa na jej trwałość. Ze względu na zmniejszoną wagę opon osiągają one mniejsze opory toczenia, co pozwala na mniejsze zużycie paliwa i sprawia, że opona jest bardziej cicha na zewnątrz i we wnętrzy kabiny. Marka Michelin to lider na rynku światowym w produkcji opon dla samochodów osobowych. Otrzymuje najwyższe noty w testach i posiada pozytywne opinie użytkowników. To produkt dla osób, które oczekują najwyższej jakości i najlepszych osiagów.

Porównaj do 4 produktów:

1
1
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry