Wybrane filtry

Opony Michelin Pilot Super Sport

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Michelin Pilot Super Sport - bezpieczeństwo nawet w ekstremalnych warunkach

Michelin Pilot Super Sport jest jedną z wizytówek francuskiego producenta. Nic dziwnego, to letnia opona oferuje nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych optymalne bezpieczeństwo.

Michelin Pilot Super Sport

Michelin Pilot Super Sport jest popularna wśród klientów z całego świata. Nic dziwnego, ponieważ opony te są bardzo trwałe i zapewniają nawet przy dużych prędkościach bardzo dużą stabilność. Michelin Pilot Super Sport jest jedną z wizytówek francuskiego producenta. Nic dziwnego, to letnia opona oferuje nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych optymalne bezpieczeństwo.

Wśród osiągnięć technologicznych na rynku opon, Michelin są przypisane pierwsze opony o niskim ciśnieniu, stalowe opony radialne i bezdętkowe opony Michelin. Z biegiem czasu, Michelin zawsze realizowała nowe koncepcje i dalej rozwija swoje produkty w tym sektorze. Wśród najnowszych innowacji dokonanych przez Michelin są produkty takie jak opony letnie Michelin Pilot Sport 3 lub opony zimowe Michelin Alpin 4 do samochodów osobowych.

Michelin - francuska firma z tradycjami

Francuski koncern ma swoje początki w 1889 roku wraz z przejęciem zakładu przetwórstwa gumy przez braci Michelin. Michelin jest jednym z pierwszych propagatorów opon pneumatycznych do rowerów i samochodów. W 1895 roku spółka Michelin, jako producent opon wysłał je do projektu badawczego w legendarnym wyścigu samochodowym z Paryża do Bordeaux. Od tamtej pory sukces firmy nie ustaje. Oprócz opon samochodowych, opon do samochodów ciężarowych, opon motocyklowych Michelin produkuje od 1981 roku również opony do samolotów, a teraz jej asortyment został powiększony o opony do maszyn rolniczych, promów kosmicznych i pojazdów specjalnych.

Porównaj do 4 produktów:

72
Jeszcze 20 wyników
72
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry