Wybrane filtry

Opony Michelin Pilot Power

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Sprzedawca


Konstrukcja

Opony motocyklowe Michelin Pilot Power – charakterystyka

Michelin Pilot Power to bezdętkowe opony motocyklowe, przeznaczone do maszyn sportowych i szosowych, ale sprawdzą się również w warunkach miejskich. Opony najlepiej sprawdzą się w motocyklach o większej mocy, ponad 600cc. Michelin to znana marka, specjalizująca się w produkcji opon premium najwyższej klasy. Ogromnym plusem danego modelu jest jego cena, niższa od innych, konkurencyjnych tej marki w danej klasie.

Opony posiadają system asymetrycznych rowków, który świetnie radzi sobie z odprowadzaniem wody oraz zanieczyszczeń spod kół, co powoduje, że Michelin Pilot Power sprawdzi się dobrze zarówno na suchej nawierzchni, jak i w deszczową pogodę.

Zastosowanie sportowych technologii przy produkcji opon szosowych

Opona została stworzona na bazie najnowszych technologii, stosowanych przy produkcji wysokiej jakości opon sportowych. Choć dany model nie jest przeznaczona stricte na tor, to został zaprojektowany w oparciu o rozwiązania, użyte przy produkcji opon, używanych podczas wyścigów. Dzięki swojej budowie opona zapewnia bezpieczną jazdę w trudnych warunkach i łatwośc w pokonywaniu trudnych manewrów, takich jak ostre zakręty przy wysokiej prędkości. Opony sa polecane do codziennej jazdy ze względu na dobrą przyczepność, nawet przy gwałtownym hamowaniu. Mają opinię wytrzymałych, dlatego charakteryzują się długą żywotnością. Oprócz tego dobrze się rozgrzewają, co powoduje, że pozostają elastyczne i zachowują swoje właściwości.

Porównaj do 4 produktów:

5
5
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry