Wybrane filtry

Opony Michelin Agilis+

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Opony dostawcze letnie Michelin Agilis – charakterystyka

Michelin Agilis to letnie opony samochodowe, przeznaczone do aut dostawczych. Michelin to jedna z najczęściej wybieranych marek, specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości opon. Charakteryzują się one wysoką ceną i najlepszymi osiągami. Głównymi cechami danego modelu jest trwałość i ekonomiczność.

Michelin Agilis zostały wyposażone w kierunkową (symetryczną) rzeźbę bieżnika. Jest on podzielony na część wewnętrzną, wyposażoną w system rowków obwodowych. Mają one za zadanie odprowadzanie wody i zanieczyszczeń, co zapobiega powstawaniu zjawiska aquaplaningu. Zewnętrzna część opony posiada poprzeczne lamele (nacięcia), zwężające się ku centralnej części opony. Odpowiada ona za dobrą przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni, dzięki czemu jazda staje się jeszcze bezpieczniejsza. Opony zostały stworzone według specjalnych technologii. Zwiększono współczynnik styku opony z podłożem i rozłożono go równomiernie, dzięki czemu jazda autem dostawczym z dużym obciążeniem jest stabilna i bezpieczna.

Mieszanka gum, stworzona specjalnie dla opon dostawczych

Dany model powstał na bazie unikalnej mieszanki z dodatkiem gumy odpornej na ścieranie. Ze względu na równomierny nacisk na całą powierzchnię opony ściera się ona równomiernie. W związku z tym, żywotność opon jest znacznie dłuższa i możemy się cieszyć ich osiągami przez cały okres użytkowania. W Modelu Michelin Agilis udało się dodatkowo skrócić drogę hamowania. Dodatkowo opona posiada na ścianie bocznej tarcze ochronne, dzięki którym staje się odporniejsza na przetarcia oraz uszkodzenia.

Porównaj do 4 produktów:

12
12
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry