Wybrane filtry

Opony Toyo Vario-V2+

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Barum Brillantis 2 – charakterystyka

Barum Brillantis 2 są oponami letnimi, przeznaczonymi do samochodów osobowych. Należą do klasy ekonomicznej, co oznacza, że należą do najniższej półki cenowej i charakteryzują się względną ceną w stosunku do jakości. Będą dobrym wyborem szczególnie dla pojazdów kompaktowych średniej klasy, użytkowanych głównie w warunkach miejskich. W testach na ogół osiągają notę zadowalającą. Są dostępne w kilku różnych rozmiarach, dlatego przed zakupem przejrzyj dane techniczne swojego auta i upewnij się, jaki rozmiar jest ci potrzebny.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze opon?

Barum Brillantis 2 to następca Barum Brillantis, jest to najbardziej ekonomiczny ze wszystkich modeli marki Barum. Przy produkcji opony użyto systemu Barum Belt System, dzięki któremu uzyskano dobre osiągi i jednocześnie wyważone parametry trakcji. Opona jest odporna na zużycie więc będzie można cieszyć się jej osiągami przez cały okres użytkowania i nie utraci ona jakości. Oprócz tego posiada płaski kontur, dzięki czemu przylega jednakowo do nawierzchni, a co za tym idzie, równo się ściera. Została stworzona z myślą o średniowymagających kierowcach, poruszających się głównie w terenach miejskich.

Ogumienie cechuje asymetryczny bieżnik, który sprawnie radzi sobie zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Budowa bieżnika podzielona została na dwie części. Wewnętrzne rowki boczne wpływają na sprawne odprowadzanie wody. Jednocześnie odpowiedzialne są za przyczepność i zapobiegają poślizgom na mokrej nawierzchni. Zewnętrzna strona wyposażona została w wąskie lamele, usytuowane na bokach bieżnika. Mają one za zadanie skrócić drogę hamowania i sprawić, że wszelkie manewry na drodze, takie jak gwałtowne hamowanie i przyspieszanie będą bezpieczniejsze.

Opony Barum Brillantis 2 charakteryzują się niskim stopniem toczenia, dzięki czemu są ciche, co zwiększa konfort jazdy. Dla niektórych keirowców jest to jeden z najważniejszych czynników przy doborze odpowiedniego ogumienia. Opony stworzono z myślą o warunkach miejskich, sprawdzą się jednak na różnych typach nawierzchni. Są wyposażone w mocną konstrukcję, która znacznie zwiększa ich wytrzymałość. Marka Barum to czeska firma, otwarta w 1945 roku, zajmująca się produkcją opon dla samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn rolniczych.

Porównaj do 4 produktów:

3
3
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry