Wybrane filtry

Opony Toyo Open Country U/T

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opona Dębica Navigator 2 - nowy model opony całorocznej

Opona Dębica Navigator 2 to nowy model opony całorocznej zaproponowany przez firmę Dębica. Model ten zapewnia komfortową i bezpieczną jazdę w warunkach zarówno letnich jak i zimowych. Specjalna, stworzona dla tego modelu mieszanka gwarantuje doskonałą przyczepność auta w nawet najgorszych warunkach .Dębica Navigator 2 to następczyni opony Dębica Navigator. Ta nowa opona od Dębicy przeznaczona jest do użytkowania przez cały sezon.

Trwalsza, bezpieczniejsza i dużo cichsza, skierowana jest do kierowców, dla których liczą się zarówno niskie ceny, jak i bezpieczeństwo latem i zimą. Specjalna konstrukcja Opony Navigator 2 łączy w sobie sprawdzone rozwiązania, by jazda była bezpieczna na każdej nawierzchni.

Opona Dębica Navigator 2 przeznaczona jest głównie do jazdy po mieście i sprawdza się w samochodach klasy średniej z przeciętnymi mocami. Opona Navigator 2 bardzo dobrze sprawdza się zarówno na mokrej, oblodzonej, ośnieżonej, a także suchej nawierzchni. Szerokie rowki obwodowe zastosowane w tym modelu opony odprowadzają wodę spod czoła opony, co znacznie zmniejszają ryzyko wystąpienia nagłego poślizgu.

Mieszanka z której ta opona jest wykonana sprawia, że opona Navigator 2 jest odporna na wysokie temperatury i dostatecznie twarda, tak, aby szybko się nie ścierała. Dzięki przeprowadzonym badaniom udowodniono, że Opona Navigator 2 jest o 9% bardziej odporna na zużycie, niż opony z poprzedniego, starszego modelu.

Najwyższa jakość opony w przystępnej cenie

Wzmocniona konstrukcja bieżnika opony Navigator 2 zwiększa wytrzymałość opony, dzięki czemu jest ona dużo trwalsza, bezpieczniejsza oraz cichsza. Opona Navigator 2 posiada tak zwaną konstrukcję klockową, która zwykle jest używana tylko w oponach wyższej klasy..Dzięki temu opona Navigator 2 zapewnia odpowiednie przełożenie mocy oraz szybką reakcję na zamianę szybkości jazdy po suchej powierzchni.

Opony Dębica Navigator 2 polecane są są przez klientów, dla których ważna jest cena, a ta w modelu Opony Navigator 2 jest bardzo atrakcyjna.. Specjalnie dla tego modelu stworzona mieszanka oraz zarówno forma bieżnika, jak i boków opony, sprawiają, że opony te zapewniają lepszą przyczepność,oraz mniejsze zużycie.

Porównaj do 4 produktów:

53
Jeszcze 20 wyników
53
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry