Wybrane filtry

Opony Toyo Proxes T1 Sport

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Toyo Proxes T1 Sport – charakterystyka

Toyo Proxes T1 Sport to letnie opony, przeznaczone do samochodów osobowych. Zostały stworzone z myślą o sportowej jeździe. Należą do średniej klasy, co oznacza, że charakteryzują się atrakcyjną ceną w stosunku do dobrych osiągów.

Opony zostały specjalnie wzmocnione, dzięki czemu jazda będzie stabilniejsza, nawet przy dużych prędkościach. Specjalna mieszanka krzemionkowa, na bazie której zaprojektowano opony ściera się wolno i równomiernie. Oprócz tego nacisk rozłożony jest na całą powierzchnię opony, co pozwala na lepszą przyczepność oraz równomierne ścieranie. W związku z tym możemy cieszyć się jej osiągami przez cały okres użytkowania.

Cztery rowki obwodowe przeciwko zjawisku aquaplaningu

Model Toyo Proxes T1 Sport posiada asymetryczną rzeźbę bieżnika. Oznacza to, że został on podzielony na kilka części, z czego każda odpowiada za inne parametry. W centralnej części usytuowano cztery równoległe rowki obwodowe. To unikalne rozwiązanie ma za zadanie skuteczniej odprowadzać wodę i zanieczyszczenia spod kół i, jednocześnie, chronić przed pojawieniem się zjawiska aquaplaninu. Druga, zewnętrzna część opon została wyposażona w poprzeczne rowki, zwężające się ku krawędzi. Taka budowa ma za zadanie zwięszyć przyczepność podczas pokonywania trudnych manewrów, takich jak zmiana pasa czy ostre zakręty. Sieć lameli (nacięć) wpływa na przyczepność na mokrej nawierzchni oraz skrócenie drogi hamowania. Dzięki temu podróż bedzie bardziej bezpieczna.

Porównaj do 4 produktów:

3
3
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry