Wybrane filtry

Opony Toyo

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony Toyo

Kto szuka zestawu wysokiej jakości opon samochodowych, japońska marka Toyo może spełnić te oczekiwania. Toyo oferuje opony do prawie wszystkich rodzajów samochodów, można tu kupić opony letnie, zimowe jak i opony całoroczne.

Firma Toyo

Firma została założona w 1945 roku i dziś ma swoją siedzibę w Osace, w Japonii. Toyo jest znane na całym świecie, firma działa w ponad 100 krajach i zatrudnia ponad 6800 pracowników. Oprócz opon samochodowych Toyo specjalizuje się również w sektorze chemicznym. W Niemczech Toyo ma siedzibę w Nadrenii Północnej-Westfalii w miejscowości Willich, skąd cała europejska firma jest kontrolowana. W Niemczech Toyo sprzedaje swoje opony samochodowe od około 30 lat.

Opony Toyo

Opony Toyo słyną z wysokiej wydajności i zachęcają atrakcyjnym wyglądem. Są przetwarzane przez japońskiego producenta tylko wysokiej jakości, wydajnych, a szczególnie wytrzymałych materiałów, które zapewniają oponom optymalną przyczepność na drodze. Każda opona przed wejściem na rynek poddawana jest długim testom.. Opony Toyo są wysokiej jakości , firma oferuje między innymi opony do pojazdów typu SUV i do aut terenowych, a w ofercie znajdziemy opony letnie i zimowe, całoroczne, a także wszystkie rodzaje opon do motocykli. Również dla furgonetek, autobusów i aut ciężarowych.. Wszystkie opony Toyo mają doskonałą przyczepność i optymalną drogę hamowania na mokrej nawierzchni, śniegu i lodzie.

 

Toyo oferuje opony do prawie wszystkich rodzajów samochodów, można tu kupić opony letnie, zimowe jak i opony całoroczne.

Porównaj do 4 produktów:

1324
Jeszcze 20 wyników
1324
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry