Wybrane filtry

Opony Toyo Open Country A33B

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie terenowe Toyo Proxes Cf2– charakterystyka

Toyo Proxes Cf2 to terenowe opony letnie, przeznaczone do samochodów terenowych z napędem na cztery koła o średniej i większej mocy silnika. Są to opony klasy premium, co oznacza, że jest to ogumienie z najwyższej półki cenowej, charakteryzujące się najwyższą jakością i najlepszymi możliwymi osiągami. Zostały stworzone z myślą o użytkownikach, poruszających się na trasach podmiejskich, nieasfaltowych drogach utwardzanych. W teście ACE/GTÜ z 2017 roku otrzymały notę polecana. Ze względu na swoją unikalną budowę sprawdzą się dobrze w każdych warunkach atmosferycznych, zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.

Opony posiadają asymetryczny bieżnik, składający się z dwóch części. Dany model został wyposażony w szczególnie głębokie rowki poprzeczne. Dzięki temu możliwe jest najskuteczniejsze odprowadzanie wody i zabrudzeń. Wpływa to pozytywnie na przyczepność na mokrej drodze i zdecydowanie skraca drogę hamowania na mokrej nawierzchni. Cztery głębokie rowki obwodowe zapobiegają powstawania zjawisku aquaplaningu.

Cicha i stabilna jazda

Toyo Proxes Cf2 posiadają szeroki bieżnik, który odpowiada za stabilność podczas jazdy i pokonywanie gwałtownych manewrów. Opony zachowują elastycznoćć i wolno się ścierają, dzięki mieszance z dodatkiem krzemionki. Mają niski opór toczenia, w związku z czym są ciche.

Opona została zaprojektowana również dla użytkowników, lubiących szybką i dynamiczną jazdę. Jest trwała dzięki dodatkowym wzmocnieniom, szybko reaguje na ruch kierownicą, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Porównaj do 4 produktów:

1
1
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry