Wybrane filtry

Opony Toyo Proxes CF2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie terenowe Toyo Proxes Cf2– charakterystyka

Toyo Proxes Cf2 to terenowe opony letnie, przeznaczone do samochodów terenowych z napędem na cztery koła o średniej i większej mocy silnika. Są to opony klasy premium, co oznacza, że jest to ogumienie z najwyższej półki cenowej, charakteryzujące się najwyższą jakością i najlepszymi możliwymi osiągami. Zostały stworzone z myślą o użytkownikach, poruszających się na trasach podmiejskich, nieasfaltowych drogach utwardzanych. W teście ACE/GTÜ z 2017 roku otrzymały notę polecana. Ze względu na swoją unikalną budowę sprawdzą się dobrze w każdych warunkach atmosferycznych, zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.

Opony posiadają asymetryczny bieżnik, składający się z dwóch części. Dany model został wyposażony w szczególnie głębokie rowki poprzeczne. Dzięki temu możliwe jest najskuteczniejsze odprowadzanie wody i zabrudzeń. Wpływa to pozytywnie na przyczepność na mokrej drodze i zdecydowanie skraca drogę hamowania na mokrej nawierzchni. Cztery głębokie rowki obwodowe zapobiegają powstawania zjawisku aquaplaningu.

Cicha i stabilna jazda

Toyo Proxes Cf2 posiadają szeroki bieżnik, który odpowiada za stabilność podczas jazdy i pokonywanie gwałtownych manewrów. Opony zachowują elastycznoćć i wolno się ścierają, dzięki mieszance z dodatkiem krzemionki. Mają niski opór toczenia, w związku z czym są ciche.

Opona została zaprojektowana również dla użytkowników, lubiących szybką i dynamiczną jazdę. Jest trwała dzięki dodatkowym wzmocnieniom, szybko reaguje na ruch kierownicą, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Opony letnie Toyo Proxes Cf2 – charakterystyka

Opony Toyo Proxes Cf2 to opony letnie, przeznaczone do samochodów osobowych ze średnim i mocnym silnikiem. Należą do klasy premium, co oznacza, że cechują się wysoką ceną i najlepszą jakością. Jest to ogumienie dla wymagających kierowców, poszukujących najlepszych rozwiązań.

Opony sa przyjazne dla środowiska ze względu na niski opór toczenia. Dzięki temu spalają mniej paliwa. Specjalnie zaprojektowany wzór opon Toyo Proxes Cf2 tłumi hałasy, co sprawia, że są bardzo ciche zarówno na zewnątrz samochodu, jak i w kabinie. W związku z tym, jazda staje się bardziej komfortowa, a kierowca może czuć się spokojniej, co wpływa również na bezpieczeństwo podczas jazdy.

Specjalnie zaprojektowana budowa bieżnika

Dany model ma nieco sportowy wygląd. Opony stworzone na bazie mieszanki krzemionkowej nadają się nie tylko do użytkowania w miastach, sprawdzą się dobrze również na terenach podmiejskich. Model Toyo Proxes Cf2 posiada asymetryczny bieżnik, który zapewnia doskonałą przyczepność w każdych warunkach pogodowych. Bieżnik podzielono na dwie części. Jedna odpowiada za przyczepność na mokrej nawierzchni, druga na suchej. Specjalna budowa bieżnika zapewnia krótką drogę hamowania na każdym rodzaju nawierzchni. Szerokie rowki i lamele (system nacięć) skutecznie odprowadzają wodę, co jednocześnie znacznie skraca drogę hamowania. Są ergonomiczne, ścierają się wolno, dzięki czemu można się cieszyć osiągami przez długi okres użytkowania.

Porównaj do 4 produktów:

39
Jeszcze 19 wyników
39
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry