Wybrane filtry

Opony Toyo Snowprox S 954

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Toyo Snowprox s954

Toyo Snowprox s954 to opona zimowa klasy średniej, przeznaczona do samochodów osobowych mniejszych i średnich rozmiarów. Opona dobrze sprawuje się podczas jazdy w niskich temperaturach oraz na oblodzonych lub ośnieżonych drogach. Opona posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), co wskazuje na to, że przeszła ona testy na przyczepność na śniegu i otrzymała pozytywne oceny. Symbol ten oznacza, że ogumienie spełnia normy Unii Europejskiej. Toyo to doskonale znana wielu kierowcom marka, produkująca opony do różnych samochodów. Wyroby tej firmy cenią sobie zwłaszcza kierowcy z Europy, w tym polscy.

Najważniejsza budowa bieżnika

Najistotniejszym czynnikiem przy wyborze opony zimowej jest rodzaj i budowa bieżnika. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest kierunkowy wzór, charakteryzujący się nacięciami w kształcie litery «V», zwrócone w kierunku jazdy. Taki rodzaj bieżnika jest najlepszą opcją dla opon zimowych, gdyż najlepiej radzi sobie z trudnościami w chłodnych warunkach. Kierunkowy bieżnik zachowuje dobry stopień przyczepności na mokrej lub zaśnieżonej jezdni. Dzięki temu polepsza się trakcja i, co za tym idzie, panowanie nad samochodem. Duża powierzchnia opony przylega do podłoża, dzięki czemu reaguje ona lepiej na każdy ruch kierownicą.

Centralna część opony wyposażona jest w rowki wzdłużne, odpowiedzialne za odprowadzanie wody, śniegu i błota pośniegowego. Odpowiednia szerokość rowków zapewnia szybkie przesuszanie opony. Dzięki temu udaje się zapobiec powstawaniu zjawiska aquaplaningu, a w konsekwencji, wpadnięcia w poślizg. Na zewnętrznej części opony umiejscowione są lamele (nacięcia) na całej powierzchni opony. Mają one za zadanie utrzymanie wysokiego stopnia przyczepności. Opony zaprojektowane zostały na bazie mieszanki gumowej, która zachowuje swoje właściwości nawet przy niskiej temperaturze. Opona nie twardnieje i pozostaje elastyczna bez względu na panujące warunki pogodowe. Materiał, z którego została stworzona jest wytrzymały i nie poddaje się uszkodzeniom mechanicznym.

Ile kosztuje Toyo Snowprox s954?

Toyo tworzy opony klasy średniej. Charakteryzują się one dobrymi osiągami i optymalną ceną, odpowiednią do jakości produktów. Wiele użytkowników ceni sobie opony tej marki, gdyż sprawdzają się one doskonale zimą w klimacie umiarkowanym. Jeśli jeszcze nie posiadałeś opon tej marki, kup Toyo Snowprox s954 i ciesz się ich jakością. Cena różni się w zależności od miejsca zakupu, jednak warto obserwować aktualne promocje.

Porównaj do 4 produktów:

85
Jeszcze 20 wyników
85
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry