Wybrane filtry

Opony Toyo Snowprox S943

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Toyo Snowprox S943

Opony zimowe Toyo Snowprox S943 to świetna opcja dla tych, którzy nie posiadają dużego budżetu na zakup opon zimowych. Dana marka zajmuje się produkcją ogumienia klasy Premium, które charakteryzuje się najlepszymi osiągami i w miarę przystępną ceną. Opony Toyo świetnie sprawdzą się na drogach europejskich, gdyż są przystosowane do jazdy w klimacie umiarkowanym. Przed zakupem opon należy zwrócić szczególną uwagę na parametry danego modelu i jego właściwości, w tym, przede wszystkim, rodzaj bieżnika i stopień przyczepności na zaśnieżonej nawierzchni. Dany model posiada symbol PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Zostaje on przyznany oponom, które pozytywnie przeszły testy na przyczepność na śniegu i otrzymały dobre oceny. Opony z takim symbolem spełniają wymogi Unii Europejskiej.

Kto powinien zaopatrzyć się w Toyo Snowprox S943?

Dany model został zaprojektowany dla samochodów i średnich rozmiarach oraz tych kompaktowych. Najlepiej sprawdzi się do codziennej jazdy po mieście w warunkach zimowych. Jak większość opon zimowych, również te zostały wyposażone w kierunkową rzeźbę bieżnika. Opona z takim bieżnikiem ma swoje określone miejsce przeznaczenia i nie można jej zamontować w innym miejscu. Dla ułatwienia na każdej oponie widnieje strzałka pomocnicza. Kierunkowy wzór bieżnika posiada nacięcia w kształcie litery «V», które błyskawicznie odprowadzają wodę i błoto pośniegowe spod czoła opony, tym samym skutecznie ją przesuszając i zapobiegając powstawaniu zjawiska aquaplaningu.

Lamele umieszczone zostały na całej powierzchni opony. Gęsta sieć nacięć na barkach opony wspomaga trakcję i zwiększa poziom przyczepności. Jest to istotne zwłaszcza przy jeździe na ośnieżonej lub oblodzonej nawierzchni. Ostre krawędzie lameli wbijają się w śnieg, powodując tarcie i tym samym ułatwiając panowanie nad kierownicą. Opona Toyo Snowprox S943 została skonstruowana tak, aby ułatwić pokonywanie trudnych manewrów, jak nagłe hamowanie czy zmiana pasa. Do Produkcji danego modelu użyto mieszanki gum o zmniejszonej wadze. Dzięki temu opona jest nie tylko lżejsza, ale również mniejsze są opory toczenia, a co za tym idzie, zredukowano zużycie paliwa.

Cena Toyo Snowprox S943

Ogumienie Toyo to produkty z półki Premium. Posiadają one wysoką cenę, jednak warto obserwować aktualne promocje, aby zaoszczędzić na nabyciu danego modelu. Każdy kierowca, który oczekuje wysokiego poziomu bezpieczeństwa powinien kupić Toyo Snowprox S943 i cieszyć się ich osiągami przez wiele sezonów.

Porównaj do 4 produktów:

29
Jeszcze 9 wyników
29
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry