Wybrane filtry

Opony Toyo Proxes R32

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Vredestein - obuwie dla auta!

Jeśli samochód powinien zostać zaopatrzony w nowe buty, dumny właściciel staje przed dużym wyborem opon. Opony wysokiej jakości powinny załatwić sprawę, ale nie powinny być one zbyt drogie. Vredestein to producent opon wysokiej jakości od ponad 100 lat.

Opona z profilem!

Holenderski producent z siedzibą w Enschede oferuje oprócz mieszanki gumy high-tech odpowiedni profil opon Vredestein. Ten profil został stworzony wiele lat temu przez włoskiego projektanta przemysłowego Giugiaro i znajduje się w wysokiej jakości modelach takich jak Ultrac, Wintrac lub Quatrac. Zwykle producenci opon projektują profil swoich opon z trzech promieni. Jednak nie Vredestein. W oponie premium Ultrac Vortizum przykładowo cztery promienie zapewniają większą powierzchnię styku i lepszy rozkład nacisku. Wynik: Więcej przyczepności na mokrej nawierzchni, lepsze prowadzenie auta w zakrętach, lepsza skuteczność hamowania i ogólnie lepsze utrzymanie pojazdu. Potwierdzają to raporty z badań i wyniki testów.

Najlepsze wyniki testów!

Oczywiście doświadczenia producenta Vredestein wpływają na wszystkie oferowane rodzaje opon. Możemy zakupić liczne rodzaje opon dla wszystkich rozmiarów średnicy. Szeroko stosowane na przykład, są wymiary 225/45 R17 dla samochodów osobowych. Dla prawie wszystkich pojazdów mających koła Vredestein oferuje opony, począwszy od roweru poprzez samochody aż do Formuły 1. Niezależnie czy są to opony letnie, zimowe czy całoroczne: Vredestein zapewni te optymalne.. Dla testów opon przeprowadzonych przez ADAC, holenderski producent opon zbiera regularnie dobrą ocenę testową.

Jakość się opłaca, jeżeli chodzi o długie użytkowanie i dodatkowe bezpieczeństwa podczas jazdy. Opony jakości z Vredestein dają zdecydowane poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy i zapewniają krótszą drogę hamowania, co może zapobiec kolizji - na bezpieczeństwie lepiej nie oszczędzać.

Porównaj do 4 produktów:

1
1
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry