Wybrane filtry

Opony Toyo Tranpath A14

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony terenowe Vredestein Quatrac 3 – charakterystyka

Vredestein Quatrac 3 to całoroczne opony terenowe, przeznaczone do aut osobowych średniej klasy. Ogumienie klasy premium proponuje najwyższe osiągi oraz najlepszą jakość wykonania w zamian za wysoką cenę. Opony całoroczne najwyższej klasy będą najlepszym wyborem dla użytkowników, którzy nie chcą zmieniać ogumienia co sezon, a jednocześnie cenią sobie wysoką jakość i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Vredestein Quatrac 3 posiada wzmocnioną konstrukcję, w odróżnienie od swoich poprzedników. Użyta mieszanka gumowa zachowuje swoje właściwości we wszystkich porach roku w klimacie umiarkowanym.

Dwustrefowa budowa bieżnika idealnym wyborem dla opon całorocznych

Opony posiadają asymetryczną rzeźbę bieżnika. Został on podzielony na dwie części: letnią i zimową. W części zimowej zastosowano gęstą sieć głębokich lameli, które mają za zadanie skuteczne odprowadzanie wody, śniegu oraz błota pośniegowego i jednocześnie zapewnić ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu.

W części letniej zmniejszono ilość lameli, co jednocześnie pozwoliło zwiększyć powierzchnię styku opony z podłożem. Ta część ogumienia jest odpowiedzialna za przyczepność na suchej nawierzchni, na co wpływ ma użycie otwartych rowków poprzecznych. Bieżnik został zaprojektowany w taki sposób, aby nacisk był równy na całej jej powierzchni. Dzięki temu zredukowano poziom hałasu zarówno na zewnątrz, jak i w kabinie oraz zmniejszono zużycie paliwa. Wpływa to również na równomierne ścieranie się, co pozwala na zachowanie wysokiego poziomu przyczepności nawet przy dużym zużyciu opony.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68111
Jeszcze 20 wyników
68111
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry