Wybrane filtry

Opony Toyo Celsius

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony całoroczne Toyo Celsius

Opony całoroczne łączą w sobie właściwości opon letnich i zimowych. Musza być wykonane z takich materiałów, które zachowują się dobrze zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach, nie odkształcają się i nie twardnieją. Opony całoroczne to przede wszystkim wygoda, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa, gdyż nie musimy się martwić, gdy nagle zaskoczy nas zima. Toyo Celsius to opony całoroczne, przeznaczone do aut osobowych średniej wielkości.

Dlaczego warto wybrać Toyo Celsius?

Toyo to marka znana i ceniona przez wielu kierowców z różnych krajów. Tym razem prezentuje ona swoją oponę całoroczną o najwyższej jakości, która radzi sobie doskonale w każdych warunkach, bez względu na temperaturę, opady deszczu czy śniegu. Model ten wyposażono w siec lameli, podzieloną na dwie części. Wewnętrzne nacięcia odpowiedzialne są za odprowadzanie wody i śniegu oraz błota pośniegowego spod kół i tym samym zapobiegają powstawaniu zjawiska aquaplaningu. Natomiast rowki zewnętrzne mają za zadanie utrzymywać dobrą przyczepność na każdej nawierzchni.

W Toyo Celsius użyto technologii Multi Wave, która redukuje opory toczenia. Niskie opory toczenia oznaczają mniejsze zużycie paliwa, a co za tym idzie, wydzielanie dwutlenku węgla do atmosfery. Zredukowany został również hałas na zewnątrz, jak i wewnątrz kabiny pojazdu. Opony stworzone są z mieszanki gum, odpornej na mrozy jak i na gorące letnie dni. Opona łatwo przystosuje się do zmiany pogody.

Cena Toyo Celsius

Toyo Celsius to opona klasy Premium, czyli produkt najlepszej jakości. Jest bardzo atrakcyjnym przedmiotem na rynku, gdyż ma przystępną cenę, za którą otrzymujemy bezkonkurencyjne osiągi. Warto zaopatrzyć się w ten model i przekonać o jego plusach.

Porównaj do 4 produktów:

53
Jeszcze 20 wyników
53
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry