Wybrane filtry

Opony Toyo Tranpath A11B

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Konstrukcja

Kategoria cenowa

Zimowe opony terenowe Viking Wintech – charakterystyka

Viking Wintech to zimowe opony, przeznaczone do samochodów osobowych. Opony należą do klasy ekonomicznej, co oznacza, że cechują się niską ceną i optymalną jakością wykonania. Będą dobrym wyborem dla osób, które szukają opon o dobrych osiągach za przystępną cenę.

Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opony zostały przetestowane pod względem przyczepności na śniegu i odpowiadają wymogom Unii Europejskiej. Opony zostały stworzone na bazie specjalnej krzemionkowej mieszanki gum, która została wyposażona w dodatkowe składniki, zapewniający wyższy poziom odporności na ścieranie. Dzięki temu możemy dłużej cieszyć się osiągami opon Viking.

System lameli a lepsza trakcja zimą

Viking Wintech posiadają kierunkową rzeźbę bieżnika. To najlepsze rozwiązanie przy projektowaniu opon zimowych. Taki rodzaj budowy pozwala zapewnić dobre zachowanie na zaśnieżonej drodze oraz zwiększyć bezpieczeństwo podczas jazdy. Centralna część opony, wyposażona w rowki obwodowe, jest odpowiedzialna za odprowadzanie wody oraz śniegu spod kół i, co za tym idzie, zapobieganie powstawaniu zjawiska aquaplaningu. Boczna część bieżnika, wyposażona w rowki poprzeczne oraz sieć lameli (nacięć) odpowiada z kolei za przyczepność. Dany model zapewnia dobrą trakcję w trudnych warunkach pogodowych, a mocny bark ułatwia prowadzenie. Chwytne rowki silniej wczepiają się w drogę, co pozwala znacznie skrócić drogę hamowania na zaśnieżonej jezdni.

Porównaj do 4 produktów:

1
1
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry