Wybrane filtry

Opony Goodyear UltraGrip 8

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Goodyear ULTRA GRIP 8 - jeszcz lepsza przyczepność

Goodyear to jeden z największych producentów opon na świecie, firma istnieje na rynku od roku 1989. Zimowe opony Goodyear ULTRA GRIP 8 zaprojektowane zostały z myślą o najbardziej wymagających kierowcach. Opona świetnie radzi sobie na ośnieżonej lub oblodzonej drodze oraz zapewnia krótszą drogę hamowania, niż opony konkurencji. ULTRA GRIP 8 to pierwsza opona, w której zastosowano bieżnik kierunkowy na całej jego rzeźbie, co przekłada się na jeszcze lepszą przyczepność, krótszą drogę hamowania oraz komfort kierowania pojazdem. Badania niemieckiego instytutu badawczego TÜV SÜD Automotive, jednego z głównych jednostek badawczych w Europie potwierdziły, że opony ULTRA GRIP 8 w swojej klasie nie mają równych. Cena sprawia, że opony te nie mają konkurencji, zostawiając swoich przeciwników daleko w tyle. To najlepsza zimowa opona dla Ciebie, która zagwarantuje Ci wysoki poziom bezpieczeństwa w zimowe dni, a także zapewni nieporównywalny komfort jazdy na ośnieżonej i oblodzonej drodze. Najlepsza cena tylko u nas!

Zgodnie z wynikami badań niemieckiego instytutu, opony Goodyear ULTRA GRIP 8, w porównaniu z produktami konkurencji, zapewniają o 3% lepsze osiągi na ośnieżonej nawierzchni. Na uwagę zasługuje również fakt, że droga hamowania na mokrej powierzchni jest krótsza o 4%, a niepodatność na zjawisko aquaplaningu jest wyższa o 16% na krętych i mokrych drogach. Jako że ULTRA GRIP 8 to pona zimowa, naszej uwadze nie powinien również umknąć kolejny wynik badań Instytutu, który potwierdza, że droga hamowania na śniegu, w porównaniu z innymi oponami, krótsza jest o całe 3%, a przyczepność w trakcie jazdy po śnieżnej pokrywie wyższa o 5%. Sezon zimowy stawia przed kierowcami największe wyzwania, pogoda potrafi zmieniać się z każdym przejechanym kilometrem - na przemian z oblodzonymi fragmentami pojawiać się mogą odcinki mokre, dlatego tak ważne jest, aby opona dostosowywała się do tych warunków. Opony ULTRA GRIP 8 zapewnią Ci to w 100%!

Goodyear ULTRA GRIP 8 - najlepsza zimowa opona

Na naszej stronie internetowej Tanie-opony.pl znajdziesz szeroki wybór opon zimowych i letnich na Twoją kieszeń. Fachowe porady i szczegółowe parametry pozwolą Ci wybrać model, który w pełni spełniać będzie Twoje oczekiwania. Gwarantujemy najniższe na rynku ceny i szybką realizację zamówień.

Porównaj do 4 produktów:

15
15
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry