Wybrane filtry

Opony Goodyear UltraGrip Performance GEN-1

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Goodyear Ultragrip Performance Gen 1

Opony zimowe powinno charakteryzować kilka właściwości, głównie odpowiednio dobrany rodzaj bieżnika, dobra przyczepność na śniegu i lodzie, wytrzymałość i odporność na temperatury. Wszystkie te cechy gwarantuje opona zimowa Goodyear Ultragrip Performance Gen 1. Marki Goodyear nie należy chyba przedstawiać nikomu. Jest to znany i często wybierany producent, zwłaszcza wśród kierowców europejskich, w tym polskich. Opona posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), który przyznawany jest po przejściu specjalnych testów, związanych z przyczepnością opony na śniegu. Pozytywna opinia po teście oznacza, że opona spełnia normy Unii Europejski odnośnie opon zimowych.

Dlaczego warto kupić?

Goodyear Ultragrip Performance Gen 1 to opona, przeznaczona do aut osobowych klasy średniej i wyższej. Dany model posiada kierunkową rzeźbę bieżnika, co oznacza, że każda z opon ma wyznaczone miejsce i nie można jej zamontować w innym. Kierunkowa rzeźba bieżnika posiada rowki w kształcie litery «V», skierowane w kierunku jazdy. Oprócz tego w centralnej części opony rozmieszczone są rowki wzdłużne, odpowiedzialne za odprowadzanie wody, błota i śniegu spod czoła opony. Pozwala to zapobiec aquaplaningowi, a co za tym idzie, dojściu do poślizgu.

Oprócz rowków wzdłużnych opona posiada sieć lameli, czyli nacięć na całej swojej powierzchni. Różnią się one kierunkiem nachylenia, długością, szerokością i głębokością. Specjaliści zaprojektowani siatkę lameli tak, aby osiągnąć maksymalny poziom przyczepności na śniegu. Nacisk w oponie z bieżnikiem kierunkowym jest równomierny, co usprawnia trakcję i stabilność podczas prowadzenia auta. Równomiernie rozłożone obciążenie wpływa również na wolne i równe ścieranie się opony, co pozwala cieszyć się jej osiągami przez wiele sezonów.

Opona ma niskie opory toczenia, co daje możliwość zredukowania ilości spalanego paliwa. Mniejsze opory toczenia to również mniej hałasu na zewnątrz, ale także w środku kabiny. W porównaniu z poprzednią wersją Goodyear Ultragrip Performance Gen 1 ma o 3% krótszą drogę hamowanie, która gwarantują dodatkowo zaprojektowanie nacięcia na zewnętrznej części opony.

Cena Goodyear Ultragrip Performance Gen 1

Cena danego modelu różni się w zależności od miejsca zakupu i może wynosić nawet do tysiąca złotych. Jednak sprawdzić aktualne promocje na stronie i kupić Goodyear Ultragrip Performance Gen 1 w atrakcyjnej cenie. Goodyear to marka klasy Premium, której wyroby posiadają najwyższe osiągi i stworzone są przy użyciu najlepszej jakości materiałów.

Porównaj do 4 produktów:

44
Jeszcze 20 wyników
44
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry