Wybrane filtry

Opony Goodyear UltraGrip +

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony terenowe Goodyear Ultra Grip – charakterystyka

Goodyear Ultra Grip to zimowe opony terenowe, przeznaczone do samochodów z większą mocą silnika, typu SUV i aut z napędem na 4 koła. Są to opony klasy premium, co oznacza, że jest to produkt z najwyższej półki, cechujący się najlepszymi osiągami. Ich cena również jest wysoka, dlatego jest to produkt dla osób zdecydowanych, które oczekują najwyższej jakości.

Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opony zostały przetestowane pod względem przyczepności na śniegu i odpowiadają wymogom Unii Europejskiej. Model doskonale radzi sobie na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni.

Budowa bieżnika w Goodyear Ultra Grip

Bieżnik w Goodyear Ultra Grip jest kierunkowy (symetryczny). Dzięki szerokim rowkom sprawnie odprowadzają wodę i błoto oraz zanieczyszczenia, co znacznie podwyższa poziom przyczepności na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni, tym samym zwiększając komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dla lepszego odprowadzania wody rowki zostały zaprojektowane na kształt litery „V”, dzięki czemu otrzymujemy lepszą ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu. Dzięki sieci lameli (nacięć) rozłożonej na całej powierzchni opon oraz zastosowaniu blokujących się klocków zwiększona została również przyczepność.

Opony zostały stworzone w taki sposób, żeby nacisk padał równomiernie na całą powierzchnię opony, dzięki czemu zużywa się ona równomiernie, co pozwala cieszyć się wysokimi osiągami Goodyear Ultra Grip przez cały okres użytkowania.

Porównaj do 4 produktów:

9
9
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry