Wybrane filtry

Opony Goodyear Vector 4 Seasons

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony terenowe Goodyear Excellence – charakterystyka

Goodyear Excellence to model opon terenowych, przeznaczony do samochodów osobowych wyższej klasy oraz o większej mocy silnika, samochodów typu SUV i z napędem na 4 koła. Dany model został stworzony specjalnie z myślą o bezpieczeństwie i stabilności podczas dynamicznej jazdy w warunkach terenowych.

Przy produkcji opon główny nacisk położono na przyczepność na śliskiej nawierzchni. Model zaprojektowano w taki sposób, aby zwiększyć poprzeczną i wzdłużną przyczepność. Dzięki temu ulepszono jednocześnie proces hamowania i skrócono go, w stosunki do innych modeli opon terenowych.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze opon terenowych?

Ze względu na szosowe przeznaczenie opon, Goodyear Excellence wyposażono w sztywniejsze stabilizatory barkowe. Dzięki nim auto lepiej trzyma się drogi i zmniejszone jest ryzyko poślizgu zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Oprócz tego rozłożono nacisk równomiernie na całą powierzchnię opony, dzięki czemu ściera się ona równomiernie, co pozwala cieszyć się jej osiągami przez cały okres eksploatacji.

Opony zostały stworzone ze specjalnej silikonowej mieszanki. Ma ona na celu zwiększenie przyczepności oraz zachowanie optymalnych właściwości opon bez względu na rodzaj jezdni. Ogumienie jest przystosowane do jazdy z wysoką prędkością. Bieżnik opony został zaprojektowany tak, by maksymalnie przylegać do nawierzchni. Usprawnia to kierowalność, co jest jednym z ważniejszych czynników przy wyborze opon do jazdy w terenie.

Porównaj do 4 produktów:

30
Jeszcze 10 wyników
30
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry