Wybrane filtry

Opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony terenowe goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 – charakterystyka

Opony terenowe Eagle F1 Asymmetric 3 zostały stworzone z myślą o mocniejszych samochodach typu SUV. Są jednymi z najlepszych opon tego typu, w porównaniu do konkurentów innych marek tej klasy. Są to opony klasy premium. Oznacza to, że nie należą do opon tanich, jednak charakteryzują się ogromną wytrzymałością i wysokim poziomem bezpieczeństwa i stabilności. W testach z poprzednich kilku lat otrzymały ocenę wzorową i „szczególnie polecane”. Będa idealną opcją dla wymagających kierowców samochodów wysokiej klasy z mocniejszym silnikiem. Opony te cechują się zwłaszcza wysoką wydajnością i wytrzymałością.

Ochrona przed aquaplaningiem

Specjalna mieszanka gum Grip Booster, użyta przy produkcji modelu Eagle F1 Asymmetric 3 pozwala na lepszą przyczepność do podłoża. Dzięki temu, jednocześnie, skraca się droga hamowania, co jest bardzo ważnym czynnikiem przy doborze opon terenowych. Opony świetnie zachowują się zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu asymetrycznego bieżnika. Zapewnia od idealną stabilność w trakcie wykonywania skomplikowanych manewrów. Jest on również odpowiedzialny za szybkie odprowadzanie wody. Dzięki użytej technologii Active Braking osiągnięto skrócenie hamowania na mokrej i suchej nawierzchni, a jazda staje się pewniejsza.

Wzmocniona konstrukcja

Dany model zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki wzmocnionej konstrukcji. Innowacyjna technologia Active CornerGrip, użyta przy produkcji zapewnia stabilniejsze wykonywanie nagłych manewrów, jak hamowanie czy pokonywanie ostrych zakrętów. Opona sprawdza się dobrze na każdym rodzaju nawierzchni i na różnych terenach. Dzięki nowoczesnej budowie bieżnika idealnie przylega do podłoża, dzięki czemu nie tylko zyskujemy dobry kontakt z nawierzchnią, ale również równomierną ścieralność ogumienia. W związku z tym opona zachowuje swoje właściwości przez cały okres eksploatacji. Specjalnie zaprojektowany wzór bieżnika redukuje hałas, przez co możemy się cieszyć również komfortem jazdy.

Eagle F1 Asymmetric 3 to opony wysokiej klasy i jakości, warte swojej ceny. Amerykańska marka Goodyear to jedna z największych i najbardziej prestiżowych firm, produkujących opony na świecie. Posiada ponad 100 letnie doświadczenie i pozytywne opinie klientów.

Opony letnie Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 - charakterystyka

Jeśli jeszcze nie kupiłeś letnich opon i zastanawiasz się nad wyborem marki i modelu, warto dowiedzieć się więcej o Eagle F1 Asymmetric 3. Są to opony letnie marki Goodyear, przeznaczone do samochodów osobowych. Są cenione zwłaszcza za skróconą drogę hamowania i zapewniony wysoki poziom beczpieczeństwa przy jeździe na mokrej nawierzchni. Opony są dostępn w różnych rozmiarach. Przed kupnem przeczytaj dane techniczne swojego pojazdu, żeby dobrać odpowiedni rozmiar.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze opon?

Według testów opon z poprzednich kilku lat, Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 plasuje się na czołowych pozycjach, jako opona szczególnie polecana lub nawet wzorowa. Jest nowoczesnym modelem, następcą Goodyear Eagle F1, który cieszył się ogromną popularnością wśród posiadaczy mocniejszych pojazdów za swoje wysokie bezpieczeństwo i dobrą przyczepność. Eagle F1 Asymmetric 3 jest ulepszoną wersją starszego modelu, posiada asymetryczny bieżnik, który sprawia, że pokonywanie trudnych i nagłych manewrów staje się prostsze i bezpieczniejsze oraz odpowiada za dobre odprowadzanie wody. W danym modelu zastosowano technologię Activ Breaking, dzięki której usprawniona i skrócona została droga hamowania zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Opona została stworzona na bazie mieszanki Grip Booster, powstałej na bazie lekkiej żywicy, która dba o utrzymanie stabilności podczas dynamicznej jazdy.

Opony przeszły test TÜV, który udowodnił, że dany model ma krótszą drogę hamowania, w porównaniu do opon innych marek (na przykład Michelin Pilot Sport 3, Bridgestone Potenza S001, Continental Sport Contact 5). Na suchej nawierzchni droga hamowania była krótsza o 1,3m, a na mokrej o 2,6m.

Najnowsze technologie

Model Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 został stworzony według technologii Reinforced Construction na bazie wzmocnionej konstrukcji. Ułatwia to precyzyjniejsze wchodzenie w zakręty i wspomaga zmniejszenie zużycia bieżnika, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się nabytymi oponami niejeden sezon. Goodyear to firma z ponad 100 letnim doświadczeniem w produkcji opon. Jest uważana za jednego z liderów w tej branży. Opony Goodyear zyskuja wysokie oceny w testach i posiadają pozytywne opinie użytkowników.

Porównaj do 4 produktów:

161
Jeszcze 20 wyników
161
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry