Wybrane filtry

Opony Goodyear Vector 4 Seasons Gen-3

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony całoroczne Goodyear Vector 4seasons gen 3

Opony całoroczne to doskonały wybór dla tych, którzy nie chcą martwić się wymianą ogumienia co sezon. Takie modele pozwalają nie tylko nie martwić się wymianą, ale także chronią przed nieoczekiwanym napadem zimy, który dopada niektórych w pierwszych zimowych miesiącach. Opony całoroczne łączą w sobie właściwości zarówno opon zimowych, jak i letnich. Są odpowiednio elastyczne i zachowują swoje osiągi podczas niskich temperatur, a także dobrze zachowują się latem w gorące dni i pozostają w pełni przyczepne. Warto zwrócić także uwagę na klimat, w którym opony mają być użytkowane. Wielu kierowców europejskich decyduje się na opony całoroczne, gdyż warunki w naszym i innych krajach pozwalają na jazdę cały rok na tej samej gumie.

Opona Goodyear Vector 4seasons gen 3 cena

Goodyear to jeden z liderów na rynku oponiarskim. Wyroby tego koncernu są chętnie kupowane na całym świecie. To opony z półki premium, co oznacza, że cechują się nie tylko najlepszymi właściwościami, ale posiadają także dość wysoką cenę. Goodyear Vector 4seasons gen 3 spełniają oczekiwania najbardziej wymagających kierowców. Zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz pewną i komfortową jazdę w każdych warunkach pogodowych.

W teście z 2020 roku opony uzyskały pierwsze miejsce. W stosunku do poprzednika, dany model ma jeszcze wyższy stopień przyczepności na śniegu. Pozwalają na to dodatkowo dodane lamele w centralnej części bieżnika. Nacięcia znajdują się na całej powierzchni opony. Odpowiadają za odpowiednie przyleganie koła do podłoża, a co za tym idzie, optymalizują przyczepność do odpowiedniego współczynnika. Lamele posiadają różną długość, szerokość oraz głębokość w zależności od umiejscowienia na oponie. Dosłownie wczepiają się w ośnieżoną drogę, dając tym samym dobrą przyczepność i gwarantując bezpieczeństwo podczas pokonywania takich manewrów, jak nagłe hamowanie czy szybka zmiana pasa.

Opony Goodyear Vector 4seasons gen 3 rozmiary

Producent przewidział wypuszczenie na rynek danego modelu w większości popularnych rozmiarów. Dzięki temu każdy kierowca może dobrać oponę, odpowiednią dla swoich potrzeb oraz pojazdu, bez względu na to, czy jest to mniejsze auto osobowe, czy maszyna z większą mocą silnika. Rowki wzdłużne w centralnej części opony odprowadzają wodę, dzięki czemu redukują do minimum ryzyko powstania aquaplaningu w deszczowe dni.

Kup Goodyear Vector 4seasons gen 3, jeśli nie chcesz martwić się o to, czy już nadszedł ten moment, w którym należy wymienić opony, bo skończył się sezon. Zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze i nerwy. Droga hamowania na suchej nawierzchni została maksymalnie skrócona, a dodatkowo wzmocnione bloki bieżnika usprawniają sterowność sprawiając, że auto o wiele lepiej reaguje na każdy ruch kierownicy.

Porównaj do 4 produktów:

123
Jeszcze 20 wyników
123
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry