Wybrane filtry

Opony Goodyear Vector 4 Seasons Gen-2

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony całoroczne Goodyear Vector 4 seasons gen 2

Przeznaczenie pojazdu, model samochodu czy warunki klimatyczne to tylko niektóre z czynników, które należy wziąć pod uwagę podczas przeglądania i wyboru opon samochodowych. Jeśli samochód jest użytkowany głównie w mieście w klimacie umiarkowanym, warto kupić jedne ze standardowych modeli opon, które doskonale sprawdza się w różnych warunkach. Należy kierować się także w stronę opon o najkrótszej drodze hamowania, co będzie miało duże znaczenie zwłaszcza podczas jazdy w deszczu, pozwoli na bezpieczne pokonywanie trudnych i nagłych manewrów, jak nieoczekiwane hamowanie czy szybka zmiana.

Goodyear Vector 4 seasons gen 2 rozmiary

Opona całoroczna Goodyear jest często wybieranym modelem, w związku z czym dostępna jest w większości popularnych rozmiarów, jak 205/55 R16 czy 165/70 R14. Opona jest następcą Goodyear Vector 4 seasons, ale w porównaniu do poprzednika została udoskonalona chociażby ze względu na większa wytrzymałość. Nowoczesna opona całoroczna jest odpowiedzialna jednocześnie za wszystkie zadania, które inne opony sezonowe muszą spełniać oddzielnie. Opona, przeznaczona na 4 sezony musi być elastyczna przy niskich temperaturach, dobrze radzić sobie w trakcie jazdy w deszczu. Kup Goodyear Vector 4 seasons gen 2 a przekonasz się, że opona ma nie tylko krótką drogę hamowania, ale sprawnie odprowadza wodę i tym samym zapobiega przed aquaplaningiem, osuszając czoło opony.

W danym modelu przewidziano kierunkową rzeźbę bieżnika. Świetnie radzi sobie ona zarówno w chłodniejsze zimowe dni, jak również zachowuje odpowiedni poziom trwałości w wysokich temperaturach. Specjalnie dobrana mieszanka gumowa sprawia, że opona jest elastyczna i idealnie przylega do nawierzchni. W oponach udało się uzyskać niskie opory toczenia. Wpływa to, przede wszystkim na mniejsze spalanie paliwa. Co za tym idzie, wydziela się mniej tlenku węgla do atmosfery, co sprawia, że opona może nosić miano ekologicznej.

Cena Goodyear Vector 4 seasons gen 2 a budżet

Goodyear to amerykański koncern oponiarski, znany na całym świecie. 100 letnie doświadczenie w tworzeniu opon pozwala znajdować się firmie w czołówce światowej. Są to opony z półki premium, co oznacza, że cechują się nie tylko najlepszymi osiągami i właściwościami. Ich cena również jest dość wysoka. Należy jednak zaznaczyć, że opłacalność Goodyear Vector 4 seasons gen 2 opony jest duża, gdyż wysoka cena łączy się z długim użytkowaniem oraz zredukowaniem innych kosztów. Niskie opory toczenia i zredukowane spalanie paliwa również wpływają na koszt eksploatacji samochodu i opon. Idealnie dobrane materiały oraz równomierne ścieranie się ogumienia sprawia, że posłuży ono dłużej, co również można nazwać oszczędnością.

Porównaj do 4 produktów:

77
Jeszcze 20 wyników
77
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry