Wybrane filtry

Opony Goodyear Wrangler DuraTrac

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Goodyear Wrangler Duratrac - partner dla samochodów terenowych

Niewiele opon może tak jak model Goodyear Wrangler posiadać taki profil, który zapewnia, szczególnie na trudnych podłożach, pewne prowadzenie pojazdu. Podobnie jak inne modele z Goodyear również Wrangler DuraTrac jest specjalnie dostosowany do potrzeb kierowcy i skierowany do miłośników jazdy na trudnych podłożach.

Zalecane do każdej nawierzchni

Błotniste podłoża lub ośnieżone drogi nie są problemem dla opon Goodyear Wrangler DuraTrac. Dlatego też model ten szczególnie dobrze nadaje się jako opona zimowa i gwarantuje poprawę trakcji jazdy w trudnym terenie. Ta elastyczność opon daje, szczególnie w zimie, niezawodność, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Nawet na żwirze lub błocie opony Goodyear Wrangler DuraTrac mają dobrą przyczepność. Samoczyszczące bloki zapewniają, że z profilu bezproblemowo usunięte zostaje błoto, brud i żwir.. Zintegrowana ochrona obręczy zapewnia trwałość felg w pojeździe.

Spokojna i stabilna jazda

Goodyear Wrangler DuraTrac gwarantuje niezawodną pracę w trudnych podłożach i doskonały styl jazdy. Jest to możliwe przez redukcję zakłóceń blokowych konstrukcji, która minimalizuje hałas podczas jazdy. Szczególnie na długich dystansach sam ten fakt sprawia, że efekty są widoczne. W ten sposób zostaje zapewnione bezpieczeństwo podczas ruchu drogowego poprzez zwiększony poziom kontroli podczas jazdy.

Błotniste podłoża lub ośnieżone drogi nie są problemem dla opon Goodyear Wrangler DuraTrac. Dlatego też model ten szczególnie dobrze nadaje się jako opona zimowa i gwarantuje poprawę trakcji jazdy w trudnym terenie. Ta elastyczność opon daje, szczególnie w zimie, niezawodność, nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Porównaj do 4 produktów:

7
7
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry