Wybrane filtry

Opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Goodyear Eagle f1 asymmetric 5

Goodyear to marka oponiarska, która na rynku ma już całkiem bogatą historię, istnieją bowiem i tworzą swoje produkty już ponad 20 lat. To amerykański producent, którego opony można zobaczyć na wielu samochodach na drogach europejskich. Goodyear to marka z najwyższej półki, opony tej firmy kupują głównie kierowcy, którzy są pewni, czego chcą i oczekują od nowego ogumienia najwyższej jakości i najlepszych właściwości. W skład koncernu Goodyear wchodzą takie marki, jak Dunlop, Dębica, Fulda czy Sava, równie dobrze znane polskim użytkownikom.

Najlepsze osiągi Goodyear Eagle f1 asymmetric 5

Można by zadać sobie pytanie: dlaczego i czy warto zainwestować w opony Goodyear Eagle f1 asymmetric 5? Warto, chociażby z kilku powodów. Ponad 20 letnie doświadczenie w produkcji opon i stale rosnąca popularność wyrobów świadczyć może jedynie o dobrej jakości produktach. Dla tych, którzy bardziej wieżą liczbom i statystykom, opona ta zajęła najwyższe miejsca w testach z dwóch ostatnich lat i jest polecana nie tylko przez kierowców, ale i przez specjalistów motoryzacji. Jest to nowy model opony, dostosowany do aktualnych potrzeb kierowców, świetnie sprawdzi się w naszym klimacie, gdzie królują zmienne warunki pogodowe. Opona będzie trzymać dobrą trakcję zarówno w słoneczne i gorące, jak i chłodniejsze letnie, deszczowe dni. W dodatku będzie dobrym pomysłem dla każdego, bez względu na preferowany styl prowadzenia auta. Goodyear Eagle f1 asymmetric 5 nada się do bardziej dynamicznej jazdy na drogach szybkiego ruchu, jak i do prowadzenia w warunkach miejskich. Można więc wyciągnąć wniosek, że jest to dobry model na każde warunki, bez względu na to, gdzie, jak i kiedy zamierzamy ja użytkować.

Wytrzymałość i żywotność

W Goodyear Eagle f1 asymmetric 5 zastosowano nowoczesną technologię, polegającą na przenoszeniu sił poprzecznych. Dzięki temu nacisk jest rozprowadzany równomiernie na całą powierzchnię opony. Jakie są plusy? Po pierwsze opona zużycia się równomiernie, co oznacza, że można się cieszyć jej właściwościami dłużej, a jednocześnie zaoszczędzić środki na zmianę ogumienia. Po drugie, zmniejszona została produkcja hałasu zarówno na zewnątrz, jak i w środku pojazdu. Równe ścieranie się opony wpływa także na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Opona doskonale reaguje na każdy ruch kierownicy i przystosowuje się do aktualnej nawierzchni.

Deszczoodporna opona

Opona Goodyear Eagle f1 asymmetric 5 została stworzona głównie z myślą o użytkowaniu w deszczowe dni. W tym celu specjaliści Goodyear opracowali nową mieszankę gumy, która świetnie radzi sobie podczas prowadzenia na mokrej nawierzchni. Udało się zredukować drogę hamowania do minimum. Opona zostaje sztywna i wytrzymała na czynniki wewnętrzne, co jest niezwykle istotne zwłaszcza podczas jazdy w ciepłe dni. Swoje wysokie właściwości wodoodporne dany model zawdzięcza również bieżnikowi. Zastosowano w nim asymetryczną rzeźbę, która najlepiej sprawdza się w przypadku opon letnich. Przemyślane rozmieszczenie rowków i nacięć na całej powierzchni opony wpływa na sprawne odprowadzanie wody.

Cena Goodyear Eagle f1 asymmetric 5

Niestety dany model opon nie należy do najtańszych. Jednak w zamian za nieco wysoką cenę otrzymujemy najlepszą jakość i bezpieczeństwo na mokrych drogach. Goodyear Eagle f1 asymmetric 5 to opony klasy premium, czyli produkt z najwyższej półki. Są dostępne w większości popularnych rozmiarów, więc można dobrać ten idealny, pasujący do każdego samochodu osobowego.

Porównaj do 4 produktów:

130
Jeszcze 20 wyników
130
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry