Wybrane filtry

Opony Goodyear EfficientGrip

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony Goodyear Efficientgrip – co należy wiedzieć

Międzynarodowy koncern samochodowy Goodyear zyskał popularność wśród kierowców w różnych krajach dzięki produkcji ogumienia wysokiej jakości. Letnie opony Goodyear Efficientgrip stanowią jeszcze jeden przykład skutecznych rozwiązań technicznych oraz technologicznych zaproponowanych przez producenta.

Kierowcy, którzy testowali letnie opony Goodyear Efficientgrip podkreślają, że:

  • ogumienie wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa
  • charakteryzuje się bardzo długim okresem eksploatacji
  • opony Efficientgrip dostępne są w wersjach od 14” do 20”
  • mogą być dopasowane do większości samochodów różnej klasy
  • znacznie ograniczają negatywny wpływ na środowisko
  • zapewniają bardzo dobrą przyczepność na dowolnej nawierzchni
  • skutecznie zapobiegają powstaniu zjawiska aquaplaning-u
  • zapewniają bardzo wysoki komfort jazdy
  • Efficientgrip zapewniają bardzo krótką drogę hamowania na nawierzchni mokrej
  • zapewniają bardzo cichą jazdę

Letnie ogumienie Goodyear Efficientgrip zostało opracowane z zastosowaniem FuelSaving Technology, która została oparta na najnowocześniejszych rozwiązaniach technicznych oraz technologicznych.

Opony Goodyear Efficientgrip – czy warto je mieć?

Niezależnie od tego auto jakiej klasy posiada kierowca, każdy chciałby zaoszczędzić. Czy to znaczy, że w każdej sytuacji należy kupić najdroższe opony? Odpowiedź nie jest taka prosta.

Każdego roku na rynku pojawiają się nie tylko letnie opony ulepszonej formuły, ale również i nowi producenci. Każdy producent samochodowy twierdzi, że właśnie jego opony letnie są najlepsze. Co więcej, opony które doskonale się sprawdzają w przypadku jednych kierowców, wcale nie muszą spełnić oczekiwań innych.

Zanim ostatecznie zdecydujesz jakie opony letnie kupić, warto zapoznać się z maksymalną liczbą źródeł, jak fora, publikacje, rankingi oraz testy. Idealnie było by „przymierzyć” opony letnie i upewnić się, że ten produkt spełnia oczekiwania.

Jeżeli zastanawiasz się nad oponami letnimi Goodyear Efficientgrip, z pewnością znajdziesz sporo pozytywnych opinii innych kierowców na różnych forach internetowych.

Pamiętaj, że jakościowe opony samochodowe zapewniają bezpieczną oraz komfortową jazdę. Warto rozważyć dodatkowe zalety, na przykład, oszczędność paliwa, tym samym obniżając koszty związane z utrzymaniem samochodu.

Porównaj do 4 produktów:

51
Jeszcze 20 wyników
51
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry