Wybrane filtry

Opony Bridgestone Weather Control A005

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony całoroczne Bridgestone weather control a005

Najbardziej znane marki, zajmujące się produkcją opon do samochodów osobowych wypuszczają na rynek głównie ogumienie zimowe lub letnie. Opona Bridgestone weather control a005 to opona całoroczna. Oznacza to, że użytkować ją można zarówno w warunkach letnich przy wysokich temperaturach, jak również w chłodniejsze zimowe dni. Poradzą sobie świetnie na rozgrzanej nawierzchni jak i na drodze pokrytej śniegiem. Opony Bridgestone zostały przetestowane na także na deszczu, gdzie wypadają o wiele lepiej niż podobne modele konkurencyjnych marek.

Opona została zaprojektowana tak, aby jak największa jej część miała styczność z podłożem. Widać to, na przykład, po regularnym kształcie śladu. Rozwiązanie to wpływa na zachowanie właściwości opony przez wiele sezonów. Nacisk na oponę rozłożony jest równomiernie, a lamele w kształcie litery «Z» ulepszają trakcję. Podobnie działa wzmocnienie bocznej części konstrukcji opony. Niektóre rozmiary opony stworzone zostały na bazie technologii DriveGuard. Oznacza to, że kierowca może kontynuować jazdę nawet po przebiciu opony. Pozwala mu ona na przejechanie jeszcze około 80 km przy maksymalnej prędkości 80 km/h. Tego rodzaju opony sprawdzają się swietnie w sytuacji, gdy nie chcemy tracić czasu na zmianę opony natychmiast.

Innowacyjne technologie Bridgestone

Marka Bridgestone cieszy się popularnością zwłaszcza ze względu na używane do produkcji opon najnowsze rozwiązania technologiczne. Bridgestone weather control a005 posiada kierunkową rzeźbę bieżnika. System nacięć o zwiększonej pojemności , znajdujących się na całej powierzchni opony sprawnie odprowadza wodę. Lamele w kształcie jodełki pomagają to pozbyć się zjawiska aquaplaningu, które jest niebezpieczne zwłaszcza w deszczowe dni. Lamele, umiejscowione w kształcie litery «V» szybko odprowadzają wodę i jednocześnie osuszają oponę, co zwiększa dodatkowo przyczepność na mokrej nawierzchni.

Opony Bridgestone posiadają o 3 metry krótszą drogę hamowania na deszczu oraz o 2 metry krótszą na śniegu od opon firm konkurencyjnych. Specjalistom od projektowania opon Bridgestone udało się podnieść nie tylko poziom bezpieczeństwa, ale i komfortu jazdy oraz sterowność pojazdu. Opony stworzone zostały z mieszanki gumowej Nano Pro Tech z dodatkiem krzemionki, która zachowuje elastyczność zimą i znosi wysokie temperatur latem. Mieszanka jest wytrzymała w każdych warunkach, dzięki czemu ściera się wolniej. Budowa opony pozwala również na równomierną eksploatacje opon, co oznacza dłuższe użytkowanie i komfort jazdy w całym jego okresie.

Cena opon Bridgestone weather control a005

Bridgestone to jedna z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych firm motoryzacyjnych. Ta japońska marka zajmuje się wyrobem wysokiej klasy opon do samochodów osobowych, dostawczych, jak również tych z większym silnikiem i napędem na 4 koła. Opony tej marki charakteryzują się wysoką jakością i dobrymi osiągami w zamian za średnio wygórowaną cenę. Kup opony Bridgestone weather control a005, a sam przekonasz się, czym jest komfortowa jazda bez konieczności zmiany opon co sezon. Opony dostępne są w większości standardowych rozmiarów.

Porównaj do 4 produktów:

22
Jeszcze 2 wyników
22
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry