Wybrane filtry

Opony Bridgestone Turanza T005

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony letnie Bridgestone Turanza T005

Bridgestone to marka oponiarska wysokiej klasy, która znajduje się w czołówce najlepszych firm w tej branży na świecie. Specjaliści Bridgestone latami pracują nad idealnymi rozwiązaniami technologicznymi, aby spełnić oczekiwania swoich najbardziej wymagających klientów. Modele tej firmy przechodzą wszelkie testy i wypadają w nich doskonale. Według niektórych parametrów, jak pokonywanie zakrętów czy droga hamowania na mokrej nawierzchni niejednokrotnie pokonują wszystkie inne firmy. Bezpieczeństwo i komfort jazdy to czynniki najważniejsze dla większości kierowców, a w przypadku następującego modelu są one ponadprzeciętnie zadowalające.

Bridgestone Turanza T005 rozmiary

Bridgestone Turanza t005 to opona turystyczna, która została stworzona, aby stać się jednym z popularniejszych modeli do jazdy na codzień w różnych warunkach pogodowych. W dodatku opona dostępna jest aż w pawie 140 rozmiarach. W związku z tych zapotrzebowanie na tego typu oponę miało zostać w pełni usatysfakcjonowane. Elementem, na którym najbardziej skupiono przy tworzeniu się danego modelu to przyczepność w każdych warunkach. Opony sprawują się doskonale na mokrej nawierzchni, co potwierdzają testy, wykonane przez TÜV SÜD na VW Golf 7. Bridgestone okazały się najlepsze, tym samym pokonując inne, znane marki Premium.

Nowoczesna budowa opon Bridgestone Turanza T005

Tak dobre prowadzenie zawdzięczają specyficznej budowie. Opony zostały wyposażone w szerokie rowki obwodowe, usytuowane w centralnej części. Mają one za zadanie odprowadzenie wody spod czoła opony, a tym samym pozbycia się możliwości poślizgu i aquaplaningu, co, koniec końców, prowadzi do utraty kontroli nad pojazdem. Opony są również bardzo wytrzymałe, co zawdzięczają specjalnie użytym połączeniom między klockami barku. Przy hamowaniu nacisk jest równomierny na całą powierzchnię opony, co nie tylko wpływa na krótszą drogę hamowania, ale również na niższe zużycie bieżnika. Na całej powierzchni opony znajdują się nacięcia, które pozwalają utrzymać dobrą przyczepność podczas jazdy.

Model Bridgestone Turanza t005 charakteryzuje się niskimi oporami toczenia. Ma to przełożenie nie tylko w wolnym ścieraniu się, ale również niweluje nadmierny hałas. Osiągnięto to dzięki dodatkowemu wzmocnieniu opony przy użyciu stali oraz dodatku poliestru o sztywnej formule. Niskie opory toczenia, oprócz cichej pracy to również mniejsze zużycie paliwa, a także mniejsze wydzielanie dwutlenku węgla do atmosfery. Opony są więc nie tylko ekonomiczne, ale i przyjazne środowisku. Do produkcji Bridgestone Turanza t005 użyto specjalnie zaprojektowanej mieszanki gumowej Nano Pro-tech z dodatkiem krzemionki, która doskonale zachowuje się zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Świetnie dostosowuje się do panujących warunków pogodowych bez względu na to, czy na zewnątrz pada deszcz, czy świeci upalne słońce.

Bridgestone Turanza T005 cena

Bridgestone to marka opon Premium. W 2016 roku przyznano jej tytuł Najlepszego Producenta Opon. Nie bez powodu, gdyż może pochwalić się idealnymi wynikami wielu różnych testów. Pod względem drogi hamowania pobiła nawet inne, prestiżowe firmy. Opony Bridgestone nie są tanie. Zdecydowanie jest to ogumienie dla kierowców, oczekujących od nich najwyższej jakości. Przy produkcji niektórych rozmiarów Bridgestone Turanza t005 użyto technologię DriveGuard. Dzięki niej można przejechać na przebitej oponie jeszcze nawet do 80 km. Producenci takich samochodów, jak BMW, Audi czy VW wykorzystują opony Bridgestone w swoich pojazdach, co oznacza, że co do wysokiej klasy opon tej marki nie ma najmniejszych wątpliwości. Kup Bridgestone Turanza t005, a przekonasz się sam.

Porównaj do 4 produktów:

295
Jeszcze 20 wyników
295
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry