Wybrane filtry

Opony Bridgestone Weather Control A005 Evo

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony całoroczne Bridgestone Weather Control a005 evo

Wybór odpowiednich opon samochodowych wcale nie jest tak łatwy, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Opony wybierać należy nie tylko według rozmiaru, ale także zgodnie ze sposobem użytkowania kierowcy, a także modelem i przeznaczeniem samochodu. Jeśli wybieramy opony do SUVa wiadomym jest, aby zwrócić uwagę na dodatkowe wzmocnienia oraz odpowiednio rozłożone nacięcia na całej powierzchni po to, aby samochód dobrze trzymał się drogi w terenie i na trasach nieasfaltowych. W przypadku typowego użycia miejskiego głównie na trasie praca-dom wystarczą typowe opony i standardowym rozmiarze. Najlepiej celować wtedy w ergonomię, wybierać opony o niewielkiej wadze i niskich oporach toczenia, aby maksymalnie zredukować zużycie paliwa oraz ścieralność się ogumienia tak, aby posłużyło na wiele sezonów.

Bridgestone Weather Control a005 evo rozmiary

Dany model tworzony jest w wielu rozmiarach, zaczynając od tych najczęściej kupowanych po niestandardowe. Ma to miejsce ze względu na wszechstronne użycie opon całorocznych. To idealny wybór dla kierowców, użytkujących swoje auta w terenie miejskim w klimacie umiarkowanym. Opony całoroczne łączą w sobie doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni, zachowują elastyczność w niskich temperaturach, a także nie nagrzewają się zbytnio w ciepłe, letnie dni. Są doskonałe do codziennego użytku w przypadku, gdy nie eksploatujemy maszyny na drogach nieasfaltowych i w terenie.

W stosunku do swojego poprzednika opony Bridgestone Weather Control a005 evo mają o 3% skróconą drogę hamowania oraz siłę trakcji na ośnieżonej nawierzchni. O 4% udało się także podwyższyć przyspieszenie przy jeździe slalomem. Nowoczesna mieszana gum z dużym dodatkiem krzemionki zapewnia odpowiedni stopień elastyczności opony nawet przy niskich temperaturach. Jest wytrzymała, starcza na wiele sezonów. Ze względu na budowę bieżnika opona ściera się równomiernie, co pozwala na jej dłuższe użytkowanie.

Opona Bridgestone Weather Control a005 evo cena

Cena Bridgestone Weather Control a005 evo nie należy do najniższych z tego powodu, że Bridgestone to poważana marka klasy premium. Ogumienie z tej półki cechuje się najwyższą jakością, najlepszymi osiągami i, niestety, najwyższą ceną. Bez względu na to wielu kierowców chętnie decyduje się na zakup Weather Control a005 evo ze względu na to, że opona spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców.

Kup Bridgestone Weather Control a005 evo i przekonaj się, że opona całoroczna klasy premium to idealny wybór. Rowki wzdłużne w centralnej części bieżnika odprowadzają sprawnie wodę tym samym oczyszczając oponę od wody i innych zanieczyszczeń. Zapobiegają powstawaniu aquaplaningu i wpadaniu w poślizg w deszczowe dni. Specjalnie zaprojektowane lamele pozwalają na idealną przyczepność na śniegu, dzięki czemu auto doskonale trzyma się drogi.

Porównaj do 4 produktów:

90
Jeszcze 20 wyników
90
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry