Wybrane filtry

Opony Bridgestone Blizzak LM 005

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Bridgestone Blizzak lm 005

Producent opon Bridgestone to jeden z największych i najczęściej wybieranych na rynku oponiarskim. Firma istnieje już wiele lat i może się poszczycić najlepszymi osiągami. Opony tej marki produkowane są z najwyższej jakości materiałów, stworzone z dbałością o szczegóły odpowiadają wymaganiom nawet najbardziej wymagających kierowców. Przed zakupem opon zimowych należy odpowiedzieć sobie na kilka kluczowych pytań. Pierwsze z nich to przeznaczenie opon, warunki, w jakich przez większość czasu będą użytkowane oraz nasze indywidualne potrzeby.

Przyczepność gwarancją bezpieczeństwa

Kup opony Bridgestone Blizzak lm 005, a nie będziesz musiał martwić się o warunki pogodowe. Opony zostały skonstruowane w taki sposób, że są w stanie poradzić sobie świetnie nawet na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. Badania wykazały, że Bridgestone Blizzak lm 005 opony są jednym z dwóch modeli na rynku, które doskonale radzą sobie na lodzie. Badania drogi hamowania od 80 do 20 km/h wykazały, że dany model radzi sobie doskonale, gdyż uzyskał najkrótszą drogę 27.2 m. Świetnie radzi sobie również z przyczepnością boczną na mokrej nawierzchni.

Bridgestone Blizzak lm 005 utrzymuje nie tylko doskonałą stabilność, ale równie sprawnie i bezpiecznie wchodzi w zakręt. Pozwala to na spokojne pokonywanie trudnych manewrów, jak nagłe hamowane czy szybka zmiana pasa. Rowki barkowe, umiejscowione na zewnętrznej części opony są odpowiedzialne za jeszcze lepszą przyczepność. Opona ściera się równomiernie, dzięki czemu pozwala dłużej cieszyć się swoimi właściwościami. Równe ścieranie oznacza nie tylko dłuższą eksploatację, ale również mniejsze spalanie paliwa oraz mniejsze wydzielanie CO2 do atmosfery. Niskie opory toczenia wpływają także na redukcje hałasu zarówno w kabinie, jak i na zewnątrz pojazdu.

Bridgestone Blizzak lm 005 rozmiary

Dany model opon jest dostępny w większości popularnych rozmiarów. Wystarczy wybrać odpowiednie parametry na stronie, a system sam podpowie dostępność oraz cenę konkretnego rozmiaru. Opony nadają się zarówno do codziennej jazdy miejskiej głównie na trasie praca - dom, jak również zdecydowanie sprawdzą się na dłuższe wycieczki. Ich odpornośc na niskie warunki pogodowe oraz zaśnieżone i oblodzone ulice sprawia, że kierowca, jak i pasażerowie mogą się czuć pewnie i bezpiecznie w każdych okolicznościach. Bridgestone Blizzak lm 005 cena nie jest niska, to opony z półki Premium. Ogumienie z tego przedziału cenowego nie należy do najtańszych. Odpowiedzialne są za to najwyższej jakości materiały, z których są stworzone. Jednak aby mieć pewność odpowiedniej jakości zakupionego towaru warto zainwestować w opony Bridgestone, a następnie nie martwić się już o nic.

Nowoczesne technologie w budowie opon

Projektanci, tworzący Bridgestone Blizzak lm 005 zdecydowali się na użycie większej ilości rowków po środku bieżnika. Są one odpowiedzialne za odprowadzanie wody i jednocześnie zapobiegają powstawaniu aquaplaningu, dzięki czemu samochód nie wpada w poślizg w trakcie wykonywania manewrów. Dany model został także wyposażony w specjalne, ustzywnione lamele 3D. Ułatwiają one hamowanie na każdym rodzaju nawierzchni, zwłaszcza na lodzie i śniegu, zapewniając tym samym krótką drogę hamowania. Na całej powierzchni opony znajdują się rowki o różnej głębokości i długości. Mają one za zadanie utrzymanie najwyższego poziomu przyczepności, bez względu na warunki jazdy. Opona posiada ostre krawędzie, które dosłownie wbijają się w śnieg na drodze i pozwalają na dobre panowanie nad pojazdem.

Porównaj do 4 produktów:

222
Jeszcze 20 wyników
222
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry