Wybrane filtry

Opony Bridgestone Blizzak LM-32

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Zimowe opony dostawcze Blizzak LM 32 - charakterystyka

Bridgestone Blizzak Lm 32 to zimowe opony, przeznaczone do samochodów dostawczych. Bridgestone to marka, specjalizująca się w tworzeniu opon klasy premium, czyli modeli o wysokiej cenie i jednocześnie najwyżej jakości wykonania, a także najlepszych osiągach.

Bridgestone Blizzak Lm 32 posiada kierunkową (symetryczną) rzeźbę bieżnika. Obecnie jest to najlepszy rodzaj budowy dla opon zimowych, który pozwala zachować jej właściwości w warunkach zimowych. System trójwymiarowych lameli (nacięć) jest odpowiedzialny za przyczepność na śniegu nawet przy wysokim obciążeniu, któremu poddawane są samochody dostawcze. Gęsta sieć rowków sprawnie odprowadza wodę, śnieg oraz błoto pośniegowe spod kół.

Najlepsza jakość opon zimowych

Opony posiadają symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że opony zostały przetestowane pod względem przyczepności na śniegu i odpowiadają wymogom Unii Europejskiej. Warto zwrócić uwagę na ten model, gdyż w testach z ostatnich lat otrzymał wzorowe oceny.

Przy produkcji danego modelu użyto specjalnej mieszanki krzemionkowej, odpornej na niską temperaturę. Jest ona odporna na ścieranie się, co jest bardzo ważnych czynnikiem przy wyborze opon dostawczych. Bez względu na swoją agresywną budowę, dzięki specjalnej konstrukcji z lekkim opasaniem udało się zmniejszyć wagę opon. Zastosowana mieszanka obniża opory toczenia. W związku z tym ściera się wolno oraz równomiernie, co pozwala cieszyć się osiągami opon przez cały okres eksploatacji.

Porównaj do 4 produktów:

17
17
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry