Wybrane filtry

Opony Bridgestone Potenza S001

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Letnie letnie Dunlop Sp Sport 01 – charakterystyka

Dunlop Sp Sport 01 to letnie szosowe opony samochodowe, przeznaczone do aut osobowych. Należą do najwyższej półki premium, co oznacza, że charakteryzują się wysoką ceną w zamian za najlepsza jakość i osiągi. Opony zostały stworzone na bazie specjalnej mieszanki krzemionkowe, która również odpowiedzialna jest za przyczepność. Dzięki użytym materiałom, ogumienie Dunlop Sp Sport 01 nie nagrzewa się i zachowuje elastyczność oraz swoje właściwości nawet przy wysokich temperaturach i agresywnej jeździe.

Dunlop należy do renomowanej firmy Goodyear, dlatego produkcja opon odbywa się pod okiem najlepszych specjalistów na rynku.

Budowa bieżnika zapewnia najwyższy komfort jazdy

Opony posiadają asymetryczną rzeźbę bieżnika. Została ona zaprojektowana z myślą o zapewnieniu lepszych osiągów. Innowacyjna budowa bieżnika gwarantuje lepszą przyczepność w każdych warunkach pogodowych. Specjalnie stworzony system rowków i lameli o skośnym profilu skutecznie odprowadza wodę, co zapobiega powstawaniu zjawiska aquaplaningu.

Opony charakteryzują się stabilnością i komfortem prowadzenia przy dużych prędkościach. Niskie opory toczenia pozwalają cieszyć się cichą jazdą zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz kabiny. Konstrukcja bieżnika jest wyprofilowana w taki sposób, że ten ściera się równomiernie, co pozwala cieszyć się pełnią osiągów przez cały okres użytkowania. Opony na ściankach bocznych posiadają dodatkową, wbudowaną ochronę felgi. Zabezpiecza ona przed uszkodzeniami mechanicznymi, spowodowanymi najazdem na przeszkody.

Porównaj do 4 produktów:

62
Jeszcze 20 wyników
62
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry