Wybrane filtry

Opony Bridgestone Blizzak LM 001

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony zimowe Bridgestone Blizzak Lm 001

Dany model opon Bridgestone to idealna opcja na zimę, przeznaczona do samochodów osobowych. Opony posiadają znak 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza on, że zostały one przetestowane na drogach ośnieżonych i spełniają wymogi Unii Europejskiej odnośnie przyczepności opon zimowych. Opony świetnie sprawdzają się w każdych zimowych warunkach. Na ośnieżonej drodze zachowają idealną stabilność. Sprawdzą się również na lodzie dzięki wysokiemu stopniowi przyczepności. Unikalna budowa bieżnika pozwoli na odprowadzanie błota pośniegowego lub deszczu w trakcie jazdy i jednocześnie skutecznie osuszy oponę. Technologie, użyte do produkcji opon Bridgestone Blizzak Lm 001 eliminują powstawanie zjawiska aquaplaningu, czyli utraty panowania nad autem gdy pojazd wpada w poślizg w przypadku, gdy pod koła dostanie się woda lub śnieg. Opony zostały wyposażone w technologię RunFlat, która pozwala na bezkolizyjne kontynuowanie jazdy nawet po przebicie opony.

Bieżnik - najważniejszy element opon

Przy wyborze opon zimowych należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Jakość wykonania, firma, cena oraz opinie to najważniejsze elementy. Jednak należy także wiedzieć, że dużą rolę gra rzeźba bieżnika. W przypadku opon zimowych najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest użycie kierunkowej rzeźby bieżnika. Oznacza to, że każda opona została zaprojektowana dla konkretnego miejsca na określonej osi. Nie można bowiem założyć opony lewej na prawą stronę, gdyż właściwości i osiągi danego modelu mogą zostać zaburzone.

W oponach Bridgestone Blizzak Lm 001 użyto głębokich kanałów i lameli na całej powierzchni opony. Posiadają one dużą pojemność na wodę i błoto pośniegowe, dzięki czemu usprawniają oczyszczanie opony i zwiększają poziom przyczepności w trudnych warunkach. Jazda staje się bardziej stabilna, a pokonywanie nagłych manewrów bezpieczniejsze. W celu zwiększenia usuwania wody spod kół specjaliści Bridgestone użyli w danym modeli zaokrąglonych narożników bloków. Dzięki temu opona jeszcze szybciej się oczyszcza. Dzięki dużej powierzchni przylegania do podłoża opona lepiej reaguje na ruchy kierownicą, jest bardziej czuła w stosunku do decyzji kierowcy.

Ceny opon Bridgestone Blizzak Lm 001

Ceny opon Bridgestone Blizzak Lm 001 wahają się w zależności od sklepu. Są dostępne różne rozmiary opony danego modelu, zwłaszcza nie będzie problemu z najpopularniejszymi rozmiarami, pasującymi do większości średnich i większych samochodów osobowych. Warto zwrócić uwagę na promocje na stronie, dzięki którym można nabyć ogumienie Bridgestone w atrakcyjnej cenie.

Bridgestone to japońska marka, produkująca wyroby najwyższej jakości. W ich ofercie można znaleźć zarówno opony całoroczne, jak i zimowe oraz letnie. Ogumienie tej firmy przeznaczone jest do różnych pojazdów, w tym głównie samochodów osobowych, dostawczych, tych z większą mocą silnika i napędem na 4 koła. Opony Bridgestone to wyroby klasy Premium. Oznacza to, że posiadają one najwyższą cenę, jednak ich jakość jest nienaganna i wyróżniają się najlepszymi osiągami na rynku. Opon klasy premium zachowują swoje właściwości w całym okresie użytkowania. Jest to wybór dla zdecydowanych kierowców, ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Porównaj do 4 produktów:

54
Jeszcze 20 wyników
54
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry