Wybrane filtry

Opony Bridgestone Turanza T001

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Bridgestone Turanza T001 z najwyższą oceną magazynu Auto Zeitung

Bridgestone to największy producent opon na świecie. Firma powstała w 1931 roku w Japonii, a od roku 2001 posiada swoją fabrykę w Poznaniu, która to z kolei jest szóstą fabryką Bridgestone w Europie. Opony Bridgestone Turanza T001 zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, gwarantują jednak komfort, a także efektywność. Tobie i Twojej rodzinie zapewnią bezpieczną podróż zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Opona ta zdobyła najwyższą notę niemieckiego magazynu motoryzacyjnego Auto Zeitung. Cena, doskonały komfort jazdy oraz wysoki poziom bezpieczeństwa sprawiają, że opony Turanza T001 zdobywają wyłacznie pozytywne komentarze kierowców. Świetna przyczepność i stabilność gwarantują niezawodne hamowanie na śliskiej powierzchni. Płaski profil styku opony zapewnia jeszcze równomierniejsze ścieranie, co przekłada się na żywotność samej opony. Odpowiednie nacięcia opony zapewniają cichszą pracę. Firma Bridgestone oficjalnie zaprezentowała opony Turanza T001 w Genewie 6 marca 2012 roku, podczas 82 Międzynarodowego Salonu Samochodowego. Najlepsza cena opon tylko na naszej stronie internetowej!

Bridgestone Turanza T001 205/55 r16 dzięki zmniejszeniu oporów toczenia zapewnia obniżenie zużycia paliwa o około 2%. Za sprawą niezwykle zaawansowanej budowy bieżnika oraz wykorzystanym przy produkcji opony materiałom, spełnia ona wymagania bezpieczeństwa i wydajności, gwarantując równocześnie komfort, jaki oferują najlepsze opony turystyczne. Przy tworzeniu opony wykorzystano opatentowaną przez Bridgestone mieszankę NanoPro-Tech™, dzięki której opony Turanza T001 gwarantują niesamowite zbalansowanie pomiędzy niskimi oporami, a doskonałymi parametrami przyczepności na mokrej nawierzchni. Zapewnij sobie i swojej rodzinie maksymalne bezpieczeństwo na drodze, dzięki opon szosowym Turanza T001. Ta flagowa seria marki Bridgestone zapewni Ci doskonałe połączenie bezpieczeństwa, wygody, trwałości oraz ochrony środowiska. To optymalny wybór dla kierowców, którzy oczekują od opon doskonałej wydajności w każdych warunkach pogodowych, które mogą spotkać ich latem na drodze. Zalety opon Turanza T001 to pełna kontrola na mokrej powierzchni, płynna i wygodna jazda oraz oszczędność, liczona od pierwszego kilometra.

Bridgestone Turanza T001 lider wśród letnik opon

Nie wahaj się i już teraz zamów wymarzone przez siebie opony na nasze stronie internetowej Tanie-opony.pl! Gwarantujemy natychmiastową wysyłkę i profesjonalne podejście do każdego zamówienia. Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie opon, więc możesz nam w pełni zaufać. Największy wybór opon tylko u nas!

Porównaj do 4 produktów:

38
Jeszcze 18 wyników
38
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry