Wybrane filtry

Opony Schwalbe Smart Sam

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Cena

do

Sprzedawca

Opony Schwalbe Smart Sam – charakterystyka

Opony Schwalbe Smart Sam to odnośnie lekkie opony, które pasują do różnych nawierzchni i mogą być przydatne praktycznie w każdych warunkach. Sam wygląd opon wbrew pozorom jest dość masywny i sprawiają wrażenie agresywnych. Schwalbe Smart Sam sprawdzą się dobrze na trudnych zakrętach, gdyż dodają rowerowy zwrotności. Opona charakteryzuje się niewielkim bieżnikiem, aczkolwiek jest rozmieszczony w sposó przemyślany, dzięki czemu sprawdzi się dobrze zarówno w warunkach piaszczystych, jak i na asfalcie. Opony można opisać jako miękkie, posiadają również dobrą amortyzację. Scieralność opon jest oceniana na plus nawet po pokonaniu wielu kilometrów. Jeśli lubisz jazdę w różnych warunkach pogodowych i na różnego rodzaju nawierzchniach, warto zastanowić się nad kupnem opon Schwalbe Smart Sam, być może okaże się, że to wybór właśnie dla Ciebie.

Wytrzymałość i komfort jazdy

Rowery MTB, zwane również górskimi rowerami są przeznaczone do jazdy poza nawierzchnią asfaltową (choć nie jest to konieczność): w terenie, w górach, na kamienistych szlakach. Opony Schwalbe Smart Sam są oponami stworzonymi do jazdy w różnych warunkach. Rower MTB charakteryzuje się specjalną budową, na przykład, wzmocnioną ramą, która dodaje nadzwyczajnej wytrzymałości. Koła w takim rowerze posiadają szerokie opony, które są mocniejsze i bezpieczniejsze niż opony w zwykłych rowerach. Oryginalna budowa opon Schwalbe została zaprojektowana tak, że są one jeszcze szersze, niż inne opony tego typu. W związku ze zwiększoną szerokością opony, zwiększona została również przyczepność do podłoża, co, przy jeździe w trudnych warunkach terenowych, jest bardzo ważnym czynnikiem.

Opony Schwalbe – na każdą nawierzchnię

Bez względu na to, czy rower MTB będzie używany do jazdy w trudnym, górskim terenie, po piaszczystej nawierzchni, czy jeździć zamierzacie po prostu po leśnych ścieżkach, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na dobór odpowiednich opon. Na rynku dostępnych jest wiele opon różnych producentów. Różnią się on jakością, technologią wyrobu i, oczywiście, ceną. Warto zwrócić uwagę na opony schwalbe smart sam. Każdy potencjalny użytkownik, powinien przed zakupem określić, jaki rodzaj sportu będzie uprawiać, i co z się z tym wiąże, jakie opony bedzie potrzebować. Co dotyczy opon Schwalbe Smart Sam, sa to opony optymalne w wielu różnych parametrach. Pasują praktycznie do każdej nawierzchni, dzięki czemu nazywane sa uniwersalnymi. Sprawdzą się dobrze w warunkach piaszczystych, jak i na śliskich nawierzchniach. Jaka opona będzie dla nas bardziej komfortowa: miękka czy twarda? Dany model opon Schwalbe należy raczej do miękkich Nie znaczy to jednak, że są one nietrwałe, gdyż cechują się dosyć wysoką wytrzymałością.

Opony Schwalbe Smart Sam pasują do różnorodnych potrzeb, można na nich jeździć po różnych nawierzchniach. Ta marka to jedna z najpopularniejszych na rynku opon dla rowerów MTB. Nie należy do najtańszej kategorii cenowej, więc jest raczej dedykowana dla wymagających i średnio zaawansowanych użytkowników.

Porównaj do 4 produktów:

4
4
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry