Wybrane filtry

Opony Schwalbe Marathon

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Cena

do

Sprzedawca

Opony rowerowe Schwalbe Marathon – charakterystyka

Opony Schwalbe to legenda wśród opon, przeznaczonych do rowerów typu MTB lub rowerów miejskich i trekkingowych. Fima Schwalbe wciąż ulepsza swoje produkty i produkuje wiele różnych modeli opony Schwalbe Marathon z wieloma różnymi funkcjonalnościami. Opony Marathon to zawsze niezawodny wybór. Są wybierane przez wielu mniej lub bardziej doświadczonych rowerzystów. Cechują się wysoka trwałością i wytrzymałością. Będa pasować zarówno wielbicielom górskich wycieczek, jak i zwolennikom jazdy w terenie leśnym lub miejskim, na drogach asfaltowych, ale również piaszczystych ścieżkach.

Uniwersalne opony

Opony Schwalbe Marathon to opony E-bike ready, co oznacza, że sprawdzą się również w rowerach z napędem elektrycznym. Cechują się wysoką odpornością na przebicia i dużą nośnością. Posiadają wkładkę antyprzebiciową GreenGuard, dzięki czemu są jeszcze odporniejsze niż ich konkurenci innych marek. Zadowoli zarówno początkujących użytkowników, jak i tych bardziej zaawansowanych. Wkładka wykonana została częściowo z surowców wtórnych, co oznacza, że opony sa przyjazne dla środowiska.

Są to opony drutowe, które cieszą się opinią niezawodnych w każdych warunkach terenowych i atmosferycznych. Ich poziom zabezpieczenia przed przebiciem wynosi 5 (w skali od 1 do 6), co oznacza, że jest do dobry wybór również dla wymagających użytkowników. Oprócz techo cechują się wysoką żywotnością, co znaczy że ze względu na długi przebieg można się nimi cieszyć nie jeden sezon. Posiadają dodatkowo wzmocnione ścianki boczne oraz są troche twardsze od standardowych opon tego typu.

Wysoka jakość wykonania

Opony sa solidne, stworzone zostały z wysokojakościowej mieszanki gum Endurance, dzięki czemu są trwalsze i posłużą dłużej. Charakteryzują się niskim oporem toczenia, co zapewnia najlepszą przyczepność w każdych warunkach pogodowych. DLa opon Schwalbe Marathon przewidziano nakładki odblaskowe Reflex, dzięki czemu rowerzysta będzie lepiej widoczny po ciemku, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo.

Schwalbe to jedna z najpopularniejszych marek opon rowerowych. Opony tej firmy cieszą się zwłaszcza trwałością i wytrzymałością, które są jednymi z najważniejszych czynników przy wyborze ogumienia. Mieszczą się w średniej kategorii cenowej, charakteryzują się wysoką jakością wyrobu.

Porównaj do 4 produktów:

3
3
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry