Wybrane filtry

Opony Schwalbe Nobby Nic

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Cena

do

Sprzedawca

Opony rowerowe Schwalbe Nobby Nic

Model Schwalbe Nobby Nic został w stworzony z myślą o niezwykle różnorodnej jeździe. Opony będą dobre zarówno do jazdy po twardej nawierzchni, ale również w terenie. Opona ta to doskonała opcja do jazdy MTB, korzystają z niej osoby, biorące udział w wyścigach, zawodach enduro jak również wielbiciele jazdy all mountain. Opona sprawdza się swietnie w warunkach górskich. Wielu użytkowników ceni sobie wykonanie Schwalbe. To jedna z najbardziej znanych firm na rynku i zdecydowanie znajduje się w czołówce pod względem jakości i użytych materiałów. Schwalbe Nobby Nic rozmiary? Dostępne są w najpopularniejszych rozmiarach, używanych do jazdy MTB.

Kup Schwalbe Nobby Nic

Dany model Schwalbe posiada wiele nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich jest użycie technologii Tubeless. Oznacza to, że opona występuje zarówno w wersji z dętką, jak i bezdętkowej., która jest możliwa przy wspomaganiu płynem uszczelniającym. Kolarze górscy z pewnością będą zadowoleni z takiego obrotu sytuacji. Projektanci wyposażyli ją także w SnakeSkin. Ta nowoczesna technologia polega na wzmocnieniu ścianek opony, co sprawia, że jest bardziej wytrzymała na czynniki zewnętrzne, otarcia i przebicia. Dzięki temu jazda po nierównym terenie, kamieniach czy korzeniach staje się bardziej bezpieczna i komfortowa. Dodatkowe wzmocnienie jest na tyle lekkie, że nie powoduje spowolnienia lub negatywnym odczuć podczas jazdy.

Opony Schwalbe Nobby Nic stworzone zostały na podstawie dwóch rodzajów mieszanki gum. Jedną z nich jest PaceStar, która posiada niskie opory toczenia. Dzięki temu udaje się utrzymać odpowiedni poziom prędkości podczas jazdy oraz mniejsze tarcie z nawierzchnią. Oprócz tego mieszanka ta odpowiada za szybki środek bieżnika. Pasy boczne są na tyle przyczepne, że jazda po nierównym gruncie jest łatwiejsza, niż w przypadku innych modeli. Drugą, użytą mieszanką jest TrailStar jest przeznaczona do jazdy w trudniejszym terenie. Podobnie jak poprzednia, łatwo toczącą się podbudowę. Jednak została wyposażona w bardziej przyczepny środek bieżnika i jeszcze bardziej przyczepne boki. Ma to na celu usprawnienie jazdy w terenie, podczas wyścigów i jazdy po górach.

Opony Schwalbe Nobby Nic cena

Opona ma również ciekawą budowę. Klocki na oponach są rzadko rozstawione po to, aby łatwiej odprowadzać wodę spod kół. Dzięki temu możliwość poślizgu jest maksymalnie zmniejszona, co jest ważne w sporcie rowerowym zwłaszcza podczas jazdy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych oraz na mokrej nawierzchni. Cena opon nie jest wygórowana, jednak nie należą one do najtańszych. Schwalbe to jedna z najsolidniejszych firm na rynku i zdecydowanie warto zapłacić odpowiednią kwotę za komfort, wygodę i bezpieczeństwo, które zapewniają.

Porównaj do 4 produktów:

4
4
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry