Wybrane filtry

Opony Schwalbe

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Sprzedawca


Konstrukcja

Opony Schwalbe – wybór najbardziej wymagających klientów

Niemiecki producent Schwalbe jest jednym z najbardziej znanych i wiodących producentów opon rowerowych. Przez ostatnie 40 lat niemiecki producent szczególnie skoncentrował się na produkcji opon rowerowych wysokiej jakości. Na całym świecie sportowcy amatorzy oraz profesjonaliści wysoko cenią markę Schwalbe oraz produkowane opony rowerowe. Dowodem może być sprzedaż opon Schwalbe na całym świecie od Stanów Zjednoczonych do państw afrykańskich, od Japonii do Australii.

Opony Schwalbe, to są opony legenda, które:

 • mają doskonałą relacją jakość –cena
 • spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów
 • posiadają długi okres eksploatacji
 • posiadają wyjątkowo dobrą przyczepność do nawierzchni
 • zapewniają komfort jazdy
 • zapewniają bezpieczeństwo jazdy
 • charakteryzują się wysoką precyzją wykonania
 • są innowacyjne

Niemiecki producent Schwalbe uważa, że opona rowerowa jest najważniejszym wyposażeniem roweru. Wysokojakościowe opony Schwalbe, które są dostępne są w różnych półkach cenowych, produkuje się z materiałów wyłącznie najwyższej jakości. Wyniki wielu testów oraz rankingów potwierdzają, że opony Schwalbe są bezkonkurencyjne prawie we wszystkich dyscyplinach: Cross Country, Marathon, Enduro, Downhill oraz Freeride. W rankingu czasopisma Mountain Bike (2008) w którym wzięło udział ponad 20 000 fanów jazdy rowerowej, za najlepsze brandy zostali uznani następujący producenci opon rowerowych:

 • Schwalbe (Niemcy)
 • Continental (Niemcy)
 • Michelin (Francja)

Opony rowerowe Schwalbe bardzo dobrze sobie radzą prawie we wszystkich warunkach oraz na drogach o różniej nawierzchni.

Niemiecki producent opon rowerowych dokłada wszelkich starań aby produkowanie ogumienie w najlepszy sposób współgrało z rowerzystą, rowerem i trasą. Producent opon Schwalbe dąży do osiągnięcia doskonałości i pragnie wnieść swój wkład w popularyzacje jazdy na rowerze, zwiększeniu bezpieczeństwa współczesnych rowerów oraz zapewnić maksymalny komfort jazdy.

Schwalbe – opony z tradycją

Brand Schwalbe został utworzony w 1922 roku. Główna siedziba producenta znajduje się w Niemczech, a filie – we Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech i Holandii. Niemiecki producent Schwalbe współpracuje z partnerami w 28 państwach.

Koncern Schwalbe, opony którego są wysoko cenione przez profesjonalistów i amatorów, spełnia oczekiwania swoich klientów prawie w każdej dyscyplinie. Ogumienie Schwalbe sprawdza się rewelacyjne w kolarstwie górskim, szosowym czy Enduro.

Jeżeli jesteś fanem jazdy rowerowej i szukasz sprawdzonych opon, zaufaj producentowi Schwalbe, opony którego każdy pasjonat jazdy rowerowej rozpoznaje bez kłopotu.

Porównaj do 4 produktów:

96
Jeszcze 20 wyników
96
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry