Wybrane filtry

Opony Schwalbe Racing Ralph

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Cena

do

Sprzedawca

Opony rowerowe Schwalbe Racing Ralph – charakterystyka

Schwalbe Racing Ralph to zwijane opony, przeznaczone do rowerów typu MTB. Stworzona głównie z myślą o zawodach w XC i MTB Marathon. Głównym czynnikiem, którym kierowali się twórcy Schwalbe Racing Ralph jest zwiększenie szybkości. Zmniejszona została gęstość oplotu, dzięki czemu opony są lżejsze w porównaniu do innych modeli. W danym modelu udało się również obniżyć opór toczenia o około 20%, co oznacza to, że jazda będzie szybsza. Są to opony ze średniej półki cenowej, co oznacza, że charakteryzują się one optymalną jakością w stosunku do przystępnej ceny.

Innowacyjna technologia, stworzona z myślą o wyścigach

Opona została zaprojektowana w taki sposób, żeby maksymalnie zwiększyć styk opony z podłożem. Zwiększa to znacznie stabilność jazdy, co, z kolei, zdecydowanie wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy, zwłaszcza przy dużych prędkościach i przy pokonywaniu trudnych manewrów, takich jak, na przykład, ostre zakręty.

Opona jest dostępna w kilku różnych modelach. W zależności od tego, do jakich wyścigów użytkownik zamierza użyć opon: XC, AM i Trail, Enduro i Downhill różnią się one swoimi właściwościami. Opony są wytrzymałe i solidne. Nadają się zarówno na szosę jak i do jazdy w terenie. Będą dobrym wyborem na treningi jak i na sam maraton. Wzmocnione ścianki chronią opony przed przebiciem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Porównaj do 4 produktów:

3
3
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry