Wybrane filtry

Opony Schwalbe Magic Mary

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Cena

do

Sprzedawca

Konstrukcja

Opony rowerowe Schwalbe Magic Mary

Wielu rowerzystów zmaga się z wyzwaniem, jak dobrać odpowiednie opony rowerowe, posiadające wszystkie wymagane cechy i właściwości, a jednocześnie spełniające oczekiwania do jazdy w różnego rodzaju terenie. Schwalbe Magic Mary opony to model, w którym podjęto próbę połączenia kilku najważniejszych cech. Wśród nich znajdziemy, na przykład lekkość. Opona używana w terenie często jest agresywna, a co za tym idzie, ze względu na swoją budowę, ciężka. W danym modelu Schwalbe udało się zminimalizować maksymalnie wagę opony, aby w dalszym ciągu była wytrzymała, jednak aby lekkość jazdy również odgrywała znaczącą rolę.

Kup Schwalbe Magic Mary, a przekonasz się, że przy projektowaniu zwrócono również uwagę na szybkość, z którą docelowo ma poruszać się motocykl. Jej budowa pozwala na zwiększenie prędkości i jednoczesne zredukowanie oporów toczenia, co nie spowalnia dodatkowo w trakcie jazdy jak w przypadku innych opon o agresywnym bieżniku. Opony posiadają specyficzne, ustawione głównie w części centralnej kostki, które dbają o przyczepność podczas jazdy po piasku lub błocie. Głębokie rowki między kostkami sprawnie odprowadzają wodę oraz zabrudzenia, oczyszczając tym samym gumę i pozwalając na bardziej uważną i komfortową jazdę.

Opona Schwalbe Magic Mary cena

Częstym dylematem jest znalezienie produktu, posiadającego idealny stosunek ceny do jakości. Cena Schwalbe Magic Mary nie należy do najniższych, jednak odpowiedzialne jest za to użycie wielu specjalistycznych technologii, pozwalających uzyskać doskonałe osiągi. Ścianki boczne typu SnakeSkin, odporne na przecięcia, ochrona przed uszkodzeniami zewnętrznymi Snake Bite oraz podwójna osnowa sprawiają, że opona jest bardzo wytrzymała. Kup Schwalbe Magic Mary i przekonaj się, czy spełnia Twoje wymagania. Poczwórny karkas typu Super Gravity pozwala na sprawną i wygodną jazdę ze względu na obniżoną wagę ogumienia.

Opony Schwalbe Magic Mary rozmiary

Opony dostępne są w wielu różnych rozmiarach, zarówno pod względem rozmiaru koła, jak i szerokości. Bez problemu można je dopasować do swojego roweru, warto również zwracać uwagę na promocje, dostępne na stronie. Jest to dodatkowy sposób, jak kupić opony z wyższej półki jakościowo cenowej jednocześnie nie wydając na nie kroci.

Opony zostały stworzone na bazie technologii Trail Star, przeznaczonej do enduro i jazdy typu freeride. Centralna część bieżnika jest elastyczna i przyczepna, budowa całej opony łatwo się toczy, nie powodując utrudnień w kierowaniu, a delikatne pasy boczne dodają przyczepności, zwłaszcza w zakrętach. Boczna ścianka bieżnika jest wysoka w porównaniu do innych modeli opon enduro. Pozwala to na pokonywanie bardziej agresywnych zakrętów w bezpieczny sposób. Opony są łatwe w montażu, wystarczy płyn uszczelniający lub dętka.

Porównaj do 4 produktów:

5
5
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry