Wybrane filtry

Opony Schwalbe Rocket Ron

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Cena

do

Sprzedawca

Opony rowerowe Schwalbe Rocket Ron – charakterystyka

Schwalbe Rocket Ron to zwijana opona dętkowa, przeznaczona do rowerów typu MTB. Będzie dobrym wyborem zarówno do jazdy na codzień, jak i do startów w maratonach. Główną cechą opony jest jej szybkość, dlatego jest polecana głównie do takiej jazdy. Najlepiej sprawdzi się na drogach utwardzonych.

Bieżnik opony został zaprojektowany w taki sposób, żeby zwięszyć przyczepność. Dzięki temu jazda będzie bezpieczniejsza i bardziej komfortowa na każdym rodzaju nawierzchni, bez względu na to, czy będzie to asfalt, szosa, lekki teren czy droga leśna. Schwalbe Rocket Ron zostały zaprojektowane tak, żeby zmniejszyć opory toczenia, co jednocześnie pozwala osiągnąć wyższą prędkość. Opona jest niezwykle lekka oraz ściera się w średnim tempie.

Mieszanka gumowa Dual pozwala na zwiększenie osiągów

Opony zostały stworzone na bazie mieszanki gumowej Dual. Budowa opon pod względem materiału została podzielona na 2 części. Wewnętrzna, centralna jest trwalsza i twardsza, co sprawia, że jazda po prostej nawierzchni jest bardziej stabilna. Boczna część opony jest miększa, dzięki czemu zyskujemy lepszą przyczepnosć, zwłaszcza na zakrętach. W danym modelu wzmocniono dodatkowo klocki boczne. Dzięki ten innowacji opony są bardziej elastyczne, co pomaga łatwiej pokonywać trudne manewry, takie jak ostre zakręty i podwyższa stopień kontroli nad rowerem. Maksymalne obciążenie opony wynosi 110 kg.

Porównaj do 4 produktów:

3
3
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry