Wybrane filtry

Opony Pirelli Winter SottoZero 3

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Opony zimowe Pirelli Winter Sottozero 3

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać marki Pirelli. Jest ona jednym z liderów na rynku oponiarskim. Tworzą wysokiej klasy ogumienie dla samochodów średniej i wysokiej klasy, zarówno tych mniejszych, jak i z wiekszą mocą silnika. Pirelli Winter Sottozero 3 to opona zimowa, przeznaczona do aut osobowych. Została stworzona z myślą o użytkowaniu w klimacie umiarkowanym, dlatego tak chętnie wybierają ją między innymi polscy kierowcy. Kup Pirelli Winter Sottozero 3 i przekonaj się o jej wysokich parametrach i dobrych osiągach. Opona posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), co oznacza, że została przetestowana na ośnieżonych drogach i spełnia wymogi Unii Europejskiej odnośnie opon zimowych.

Wysoka jakość i osiągi

Opona posiada kierunkową rzeźbię bieżnika, która jest najczęściej wybieraną opcją w przypadku opon zimowych. Taki wzór bieżnika zapewnia najlepszą trakcję i najwyższy stopień przyczepności, gdyż przylega największą powierzchnią do podłoża oraz nacisk rozłożony jest równo na całą oponę. Wpływa to także na wolne i równomierne ścieranie się opony, co pozwala cieszyć się jej osiągami przez wiele sezonów.

Na całej powierzchni opony usytuowane są lamele, czyli nacięcia, które dbają o dobrą przyczepność opony w trudnych warunkach pogodowych. Lamele te mogą mieć różną szerokość i głębokość, a także kształt i kierunek. Nacięcia wzdłużne z kolei odpowiadają za odprowadzanie wody oraz śniegu spod kół, tym samym dbając o bezpieczną jazdę. Mieszanka gumowa, z której stworzono dany model pozostaje elastyczna nawet przy niskich temperaturach i nie twardnieje. Oprócz tego jest ekonomiczna, gdyż minimalizuje tarcie, a co za tym idzie, zużycie paliwa. Posiada niskie opory toczenia, co wpływa również na wolniejsze ścieranie się opony i redukcję hałasu zarówno w kabinie, jak i na zewnątrz.

Cena Pirelli Winter Sottozero 3

Pirelli to przedstawiciel marki premium, co oznacza, ze jego wyroby posiadają wysoką cenę. Jednak jest ona adekwatna w stosunku do najwyższej jakości produktów z bezkonkurencyjnymi na rynku osiągami. Jednocześnie można obserwować promocję i kupić oponę w niższej cenie.

Porównaj do 4 produktów:

137
Jeszcze 20 wyników
137
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry