Wybrane filtry

Opony Pirelli Cinturato All Season

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony całoroczne Pirelli Cinturato All Season

Opony całoroczne w ostatnim czasie są coraz popularniejsze na całym świecie, a zwłaszcza wśród kierowców krajów europejskich. Jest to nie tylko oszczędność pieniędzy, gdyż nie trzeba wymieniać ogumienia co sezon. Jednak opony całoroczne są również bezpieczniejsze, gdyż pasują do każdej pogody i uratują nas w przypadku nagłej zmiany pogody, gdy zaskoczy nas zima i śnieg. Wymagania wobec opon całorocznych są dosyć wysokie ze względu na to, że muszą one posiadać właściwości zarówno opon letnich, jak i zimowych. Takie ogumienie doskonale sprawuje się nie tylko w niskich temperaturach i na śniegu, ale również w słoneczne, gorące dni. W obu przypadkach zachowuje swoje właściwości i łatwo przystosowuje się do panujących warunków pogodowych.

Na co warto zwrócić uwagę?

Przed kupnem opon całorocznych należy sprawdzić, czy zdadzą one egzamin w warunkach klimatycznych, w których zamierzamy je użytkować większość roku. Pirelli Cinturato All Season to opony, z którymi jazda na ośnieżonej i oblodzonej drodze będzie łatwa i przyjemna. Projektanci danego modelu stworzyli idealnie dobraną mieszankę gumową z dodatkiem krzemionki, na bazie której wyprodukowali oponę. Posiada ona doskonałe właściwości jezdne. Nie nagrzewa się przy przyspieszaniu i podniesieniu temperatury, jak również nie odkształca, a w chłodne zimowe dni pozostaje elastyczna i nie twardnieje.

Siatka lameli (nacięć) odpowiedzialna jest za odpowiedni stopień przyczepności na drodze ośnieżonej lub mokrej. Dzięki ostrym krawędziom lameli opon wgryza się w śnieg, co powoduje tarcie i w konsekwencji lepsza trakcję. Dzięki lepszej przyczepności pokonywanie trudnych manewrów staje się prostsze i bezpieczniejsze. Nie trzeba już bać się ostrych zakrętów, nagłego hamowania czy zmiany pasa. W centralnej części opony usytuowane sa rowki wzdłużne o odpowiedniej szerokości. Zajmują się one odprowadzaniem wody, zanieczyszczeń oraz śniegu i błota pośniegowego spod czoła opony. Dzięki temu udaje się zapobiec powstawaniu zjawiska aquaplaningu i poślizgu na mokrej drodze.

Cena Pirelli Cinturato All Season

Pirelli to znana i ceniona marka na rynku oponiarskim. Ta włoska firma wypuszcza na rynek produkty klasy premium, czy takie, które posiadają najlepsze osiągi, stworzone są z najwyższej jakości materiałów, ale również charakteryzują się stosunkowo wysoką ceną. Jednak istnieje możliwość zakupu opon Pirelli Cinturato All Season w promocji i wtedy nie obciąży ona tak mocno naszego domowego budżetu.

Porównaj do 4 produktów:

6
6
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry