Wybrane filtry

Opony Pirelli Scorpion Verde

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony terenowe Pirelli Scorpion Verde – charakterystyka

Pirelli Scorpion Verde to opony terenowe, przeznaczone do samochodów o większej mocy silnika, z napędem na 4 koła i tych typu SUV. Jest to ogumienie klasy premium, co oznacza, że charakteryzuje się ono najwyższą jakością i najlepszymi możliwymi osiągami. Opony otrzymały wzorowe oceny w testach z poprzednich kilku lat. Przy wyborze opon terenowych powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na sposób i jakość ich wykonania. Ze względu na swoją wzmocnioną budowę dany model sprawia, że jazda crossoverami będzie stabilniejsza, a stopień kierowalności podwyższony.

Ekologiczne opony Pirelli Scorpion Verde

Przy tworzeniu Pirelli Scorpion Verde zdecydowanie postawiono na ekologię. Opony stworzono na bazie mieszanki, zawierającej specjalne, ekologiczne polimery. Ze względu na niskie opory toczenia, opona zużywa znacznie mniej paliwa, niż inne, podobne modele. W związku z tym redukujemy również emisję CO2. W dodatku opony sa ciche zarówno na zewnątrz, jak i w kabinie.

Pirelli Scorpion Verde posiada asymetryczny bieżnik, który jest najlepszym wyborem dla tego rodzaju opon. Ściany boczne zostały oraz barki zostały dodatkowo usztywnione w myślą o jeździe w terenie. Szerokie rowki obwodowe zapewniają dobre odprowadzanie wode i ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu. W związku z tym, jazda po mokrej nawierzchni staje się bardziej komfortowa. Opony ścierają się powoli i równomiernie.

Porównaj do 4 produktów:

60
Jeszcze 20 wyników
60
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry