Wybrane filtry

Opony Pirelli P6000

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Opony letnie Pirelli P6000 – charakterystyka

Pirelli P6000 to letnie opony samochodowe, przeznaczone do aut osobowych każdej klasy. Są to opony z półki premium, co oznacza, że charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz równie wysoką ceną.

Pirelli P6000 posiadają symetryczną budowę bieżnika. Głęboki rower obwodowy, położony w centralnej części bieżnika odpowiada za sprawne odprowadzanie wody, jednocześnie zapewniając ochronę przed pojawieniem się zjawiska aquaplaningu. Rowki poprzeczne, usytuowane na bocznych częściach opony tłumią hałas. Specjalnie zaprojektowana, falista forma zapewnia cichą pracę opon na zewnątrz, ale i również wewnątrz kabiny. System lameli (nacięć) odpowiada za wysoki stopień przyczepności w każdych warunkach pogodowych, na mokrej i suchej nawierzchni, a bieżnik szybko się osusza.

Wysoki poziom bezpieczeństwa priorytetem przy tworzeniu opon

Przy projektowaniu modelu Pirelli P6000 położono silny nacisk na komfort oraz bezpieczeństwo. Ich unikalna budowa skraca drogę hamowania zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Do produkcji opon użyto mieszanki gumowej, która pozwoliła znacznie zmniejszyć wagę ogumienia. W związku z tym udało się ograniczyć opory toczenia, a co za tym idzie, zmniejszyć ilość zużytego paliwa oraz ograniczyć emisję CO2. Przy tworzeniu opony określono optymalny jej styk z nawierzchnią. Dzięki temu podwyższono stopień przyczepności oraz stabilność przy pokonywaniu trudnych manewrów, takich jak nagłe hamowanie czy ostre zakręty.

Porównaj do 4 produktów:

3
3
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry