Wybrane filtry

Opony Pirelli Cinturato All Season Plus

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Opony całoroczne Pirelli Cinturato All Season Plus

Opony całoroczne to świetny wybór nie tylko ze względu na wygodę, ale również na wysoki poziom bezpieczeństwa, który gwarantują. Coraz więcej kierowców z całego świata, w tym Europy i Polski decyduje się na zakup modeli całorocznych. Takie ogumienie musi spełniać szereg wymogów. Przede wszystkim jest to połączenie opony letniej i zimowej, musi więc sprawować się dobrze zarówno w ciepłe letnie dni, jak i w niskich temperaturach. Pirelli Cinturato All Season Plus to całoroczna opona, przeznaczona dla samochodów osobowych kompaktowych lub średniej wielkości. Opony te są odporne na różne warunki pogodowe i świetnie wytrzymują nagłą zmianę pogody. Oznacza to, że nie straszny im zarówno deszcz, jak i wysokie temperatury.

Wysoka jakość wyrobów Pirelli

Opony zostały zaprojektowane na bazie specjalnie dobranej mieszanki gumowej. Zachowuje ona swoje właściwości w każdych warunkach pogodowych. Zimą nie twardnieje w niskich temperaturach, a latem nie odkształca się przy szybszej jeździe lub w gorące dni. Mieszanka ta jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne. Opony najlepiej nadają się do codziennej jazdy po mieście i są wybierane głównie przez użytkowników, którzy większość czasu na drodze spędzają w klimacie umiarkowanym.

Do produkcji opony użyto kilku innowacyjnych technologii. Jedną z nich jest SIPE3D, która polega na usytuowaniu dwóch szerokich rowków wzdłużnych w centralnej części opony. Odprowadzają one wilgoć i śnieg spod opony tym samym zapobiegając aquaplaningowi. Pirelli Cinturato All Season Plus zostały również wyposażone w rozwiazanie Seal Inside. Dzięki tej technologii możliwe jest kontynuowanie jazdy nawet po przebiciu opony. Dzięki temu można przejechać jeszcze wiele kilometrów i dojechać do najbliższego punktu wulkanizacji. Jest to pomocne zwłaszcza, gdy przebijemy oponę zimą za miastem lub w innym niewygodnym miejscu.

Cena Pirelli Cinturato All Season Plus

Pirelli to włoska firma, tworząca opony klasy Premium. Jest jednym z liderów na rynku oponiarskim, co wpływa na fakt, że ich wyroby są jednymi z najcześciej wybieranych przez kierowców. Pirelli to wysoka jakość i najlepsze osiągi.

Porównaj do 4 produktów:

30
Jeszcze 10 wyników
30
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry