Wybrane filtry

Opony Pirelli Angel GT

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Sprzedawca


Pokaż wszystko

Konstrukcja

Opony motocyklowe Pirelli Angel Gt – charakterystyka

Pirelli Angel Gt to bezdętkowe opony motocyklowe, przeznaczone do pojazdów szosowych i turystycznych. Opony otrzymały certyfikat za najwyższy przebieg w kategorii opon sportowo-turystycznych. Warto zwrócić uwagę na tę oponę kierowcom, poszukującym wszechstronnego modelu, który sprawdzi się zarówno przy szybkiej sportowej jeździe, jak i przy poruszaniu się w codziennych warunkach miejskich. Opona charakteryzuje się niebywałą żywotnością. To właśnie ze względu na ten parametr otrzymała nagrodę Gran Turismo.

Dwustrefowa budowa bieżnika - większa kontrola nad pojazdem

Opona posiada dwustrefową budowę bieżnika. Z myślą o poruszaniu się na asfalcie, część centralną stworzono na bazie mieszanki gumowej i podwyższonej odporności na ścieralność. Opona posiada opinie najtrwalszej, ponieważ pozwala długo cieszyć się jej osiągami. Ścianki boczne zaprojektowano z użyciem podwójnej krzemionki. Takie rozwiązanie ma zapewnić elastyczność i wysoki poziom przyczepności podczas poruszania się na śliskiej, mokrej drodze.

Opony posiadają gęstszą konstrukcję bark. Taka decyzja przy projektowaniu modelu Pirelli Angel Gt wynika z chęci podwyższenia kontroli nad maszyną podczas kierowania przy bardzo wysokich prędkościach. Jednocześnie stalowe opasanie zapewnia wyższy poziom przyczepności przy pokonywaniu niebezpiecznych manewrów, takich jak nagłe hamowanie lub pokonywanie ostrych zakrętów. Dzięki użytej mieszance opona szybko się rozgrzewa, co również wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy, zwłaszcza w trudnych warunkach pogodowych.

Porównaj do 4 produktów:

18
18
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry